Dzień Dyni… czyli wesołe zabawy w grupie Motylków

  W dniu święta dyni atmosfera w grupie Motylków zrobiła się wyjątkowa. Od samego rana słychać było gwar. Dzieci z wielką ochotą przekraczały próg przedszkola, z dumą paradowały w rozmaitych kostiumach. Dominował kolor pomarańczowy i uśmiechnięte dynie. Święto przygotowała wychowawczyni Bożena Zaniewska.

Czytaj więcej: Dzień Dyni… czyli wesołe zabawy w grupie Motylków

Biedronki w świecie zmysłów, zmysł dotyku

  17 października dzieci z grupy Biedronek mogły się przekonać jak wiele rzeczy możemy poznać dzięki dotykowi. Rączki i nóżki dzieci miały okazję sprawdzić co jest ciepłe, co zimne. Jak jest dotykać rzeczy miękkich i szorstkich. O tym wszystkim dzieci dowiedziały się dzięki pani Michalinie Powarunas, która bawiła się z dziećmi prowadząc zajęcia z elementami sensoryki dotyczące zmysłu dotyku.

Urodziny Marchewki w grupie BIEDRONEK

  5 października  2018 r. w grupie Biedronek,  wych. p. Katarzyna Zieziulewicz, odbyły się wyjątkowe urodziny  - jubilatką była Marchewka.
W tym dniu w ubiorach przedszkolaków dominował kolor pomarańczowy.
Nie zabrakło konkursów, tańców, prac plastycznych  związanych z tytułową Marchewką. Na koniec dzieci zjadły marchewkowe chipsy i paluszki, popiły, samodzielnie wyciśniętym, sokiem marchewkowym.
Ten dzień był wyjątkowy, zdrowy, witaminowy, pomarańczowy i marchewkowy. Dostarczył wszystkim dużej dawki witamin, uśmiechu i zabawy.

„Rzecz to wielka niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie”

 Pasowanie na starszaka to bardzo ważne wydarzenie, wiedzą o tym doskonale sześciolatki, które 9 października zostały uroczyście pasowane na starszaka w Samorządowym Przedszkolu w Lipsku.

Czytaj więcej: „Rzecz to wielka niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie”

Pożegnanie starszaków w przedszkolu

Pożegnanie starszaków w przedszkolu

 „Po naszym Przedszkolu śmiech biega wesoły
Wkrótce go weźmiecie ze sobą do szkoły".

  21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w przedszkolu i pożegnanie starszaków, które odchodzą do szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez panie nauczycielki ze starszych grup. Były wierszyki, piosenki i tańce. Emocji nie brakowało…

Czytaj więcej: Pożegnanie starszaków w przedszkolu

Przedszkolaki wystąpiły na Pikniku Rodzinnym

17 czerwca obył się Piknik Rodzinny, nasze przedszkolaki mały okazje zaprezentować swoje umiejętności. Na scenie wystąpiły dzieci:\

  • z grupy Biedronek - wych. p. Katarzyna Zieziulewicz,
  • z grupy Motylków - wych. p. Bożena Zaniewska,
  • z grupy Pszczółek - wych. p. Beata Krzywicka.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2166332

Ogląda nas

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola