Pożegnanie starszaków w przedszkolu

Pożegnanie starszaków w przedszkolu

 „Po naszym Przedszkolu śmiech biega wesoły
Wkrótce go weźmiecie ze sobą do szkoły".

  21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w przedszkolu i pożegnanie starszaków, które odchodzą do szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez panie nauczycielki ze starszych grup. Były wierszyki, piosenki i tańce. Emocji nie brakowało…

Czytaj więcej: Pożegnanie starszaków w przedszkolu

Przedszkolaki wystąpiły na Pikniku Rodzinnym

17 czerwca obył się Piknik Rodzinny, nasze przedszkolaki mały okazje zaprezentować swoje umiejętności. Na scenie wystąpiły dzieci:\

  • z grupy Biedronek - wych. p. Katarzyna Zieziulewicz,
  • z grupy Motylków - wych. p. Bożena Zaniewska,
  • z grupy Pszczółek - wych. p. Beata Krzywicka.

Wyjazd przedszkolaków do Fabryki Misia w Białymstoku

  6 czerwca 2018 r.  nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Fabryki Misia w Białymstoku.  Jest to wielki plac zabaw pod dachem, gdzie dzieci mogą miło i pożytecznie spędzać czas. Obiekt jest dostosowany do wymagań i potrzeb dzieci w różnym wieku, toteż wszystkie nasze przedszkolaki znalazły coś dla siebie i aktywnie spędziły czas zaspokajając tym samym naturalną w tym wieku potrzebę ruchu. Po prawie 2 - godzinnej zabawie wróciliśmy autobusem na do Lipska. Wycieczka z pewnością dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Dzień Dziecka w Przedszkolu

  Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków 4 czerwca 2018.
Dzień obfitował w liczne atrakcje: malowanie twarzy, zagadki, konkursy, rzucanie do celu, zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, zumba, eksperymenty, bańki. Wszystkie te atrakcje zorganizowały mamy naszych przedszkolaków, za co, ogromnie im dziękujemy.
  Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Dni otwarte przedszkola

Motylki w Placówce Straży Granicznej w Lipsku

  W dniu 18 maja 2018 roku w godz. porannych przedszkolaki z grupy Motylków odwiedziły Placówkę Straży Granicznej w Lipsku. Funkcjonariusze SG zaprezentowali pokaz psa służbowego, zapoznali dzieci ze sprzętem służbowym i pojazdami służbowym. Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt, w którym utworzono imitację pasa drogi granicznej, gdzie odbyła się pogadanka na ten temat i sankcjach grożących za wejście na pas przez osoby nieuprawnione.  

  Dziękujemy komendantowi oraz wszystkim funkcjonariuszom SG w Lipsku za życzliwe przyjęcie, niezapomniane wrażenia i życzymy samych sukcesów i przyjemności w służbie, pracy oraz codziennym życiu.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2412432

Ogląda nas

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola