Przedszkolaki podczas WOŚP

  14 stycznia 2018r. w ramach akcji WIOŚP grupa teatralna  z naszego przedszkola pod kierunkiem p. Bożeny Zaniewskiej wystąpiła w MGOK-u z przedstawieniem „Magia Świąt”. Przedstawianie było efektem brania udziału przedszkola w projekcie dofinansowanym z Funduszy Europejskich „Rozwój kompetencji kluczowych w Przedszkolu Samorządowym w Lipsku".

JAK CO ROKU W KARNAWALE PRZEDSZKOLAKI BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

    Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 09.01.2018 r.

Czytaj więcej: JAK CO ROKU W KARNAWALE PRZEDSZKOLAKI BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

Przedszkolaki dostały odblaski

  19 grudnia odwiedził nas Policjant. W ramach akcji "Odblaski biorę w ciemno" i " Bezpieczna droga do szkoły" wręczył dzieciom odblaski. Teraz przedszkolaki będą widoczne i bardziej bezpieczne podczas spacerów z rodzicami po zmroku.

Spotkanie opłatkowe w przedszkolu

  Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od lat tradycją, 20 grudnia 2017 roku w naszym Przedszkolu odbyło się Spotkanie Wigilijne. Spotkanie przebiegało w niezwykle ciepłej, choć grudniowej atmosferze.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe w przedszkolu

W naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw

  Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników. Przedszkolaki zabrały się za wprowadzenie świątecznego nastroju i rozpoczęły pieczenie pierniczków.Pierwsze ciastka przygotowywały  Świerszczyki, potem za pieczenie zabrały się Biedronki, Motylki i Pszczółki.

Czytaj więcej: W naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw

Wizyta świętego Mikołaja Przedszkolu

   Odwiedziny świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.
Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już po śniadaniu zawitał do naszego Przedszkola. Niektóre dzieci pierwszy raz witały Mikołaja w Przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Przedszkolaki dzielnie rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne.

Czytaj więcej: Wizyta świętego Mikołaja Przedszkolu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2314780

Ogląda nas

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola