Motylki i Biedronki w OSP w Lipsku

  11 i 13 czerwca były dniami, które na pewno długo pozostaną w pamięci niejednego przedszkolaka, a szczególnie z gr. Motylki i Biedronki. Dzieci w upalne słońce dotarły na plac przy remizie strażackiej OSP w Lipsku. Tam czekali na nich strażacy wraz z samochodem gaśniczym i samochodem ratownictwa technicznego.

Czytaj więcej: Motylki i Biedronki w OSP w Lipsku

Wycieczka przedszkolaków

  6 czerwca 2019 r.  nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę. Na początek dzieci bawiły się w  Fabryce Misia w Białymstoku.  Jest to wielki plac zabaw pod dachem, gdzie dzieci mogą miło i pożytecznie spędzać czas.
Potem gościliśmy na Przejściu Granicznym w Kuźnicy, gdzie czekało na dzieci wiele atrakcji. Zwiedzaliśmy Przejście Graniczne, oglądaliśmy sprzęt jakim posługują się Funkcjonariusze Staży Granicznej i Służba Celna. Prześwietlano nasze torebki, aby sprawdzić, czy nie mamy niedozwolonych towarów. Poznaliśmy psa, który "służy" w tej jednostce.
  Wycieczka z pewnością dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Dzień Dziecka w Przedszkolu

  Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków 3 czerwca 2019 r. Atrakcje tego dnia rozpoczęło przedstawienie "Rzepka" przygotowane przez rodziców dzieci z grupy Motylków. Kolejni,  rodzice urzekli nas swoimi umiejętnościami aktorskimi. Po pysznych lodach dzieci z grup Biedronek, Motylków i Świerszczyków wyszły na plac zabaw.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Przedszkolu

UWAGA RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW!

  Podręczniki na rok szkolny 2019/20 do wszystkich grup przedszkolnych będą zakupione przez Radę Rodziców.
Rodzice nie kupują indywidualnie. Ostateczna liczba zamówionych i zakupionych zestawów będzie we wrześniu, tak by wszystkie dzieci miały w grupach jednakowe pomoce.

DZIEŃ OTWARTY W SAMORZĄDOWYM PRZEDSZKOLU W LIPSKU

7 czerwca 2019 r. w godz. 9.00-11.00.

Zapraszamy rodziców i dzieci rozpoczynające edukację przedszkolną od września 2019 r.

RODZICE:
  zapoznają się z ofertą przedszkola oraz rozkładem zajęć  w poszczególnych  grupach.
DZIECI:
  obejrzą sale, pobawią się, usiądą w przedszkolnej ławce, chętnie przyjdą po wakacjach na dłużej.

Czekamy na Was!

Dyrekcja  i nauczycielki Samorządowego Przedszkola w Lipsku

Święto Mamy i Taty w Przedszkolu

  Są takie dwa dni szczególne w roku, kiedy swoje święto mają Mama i Tato. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola zaprosiły swoich kochanych rodziców na uroczystość Dnia Rodzica.   
  23 maja rodziców gościły Biedronki i Świerszczyki, 24 maja na swój występ do przedszkola zaprosiły Motylki, natomiast Pszczółki świętowały 28 maja.

Czytaj więcej: Święto Mamy i Taty w Przedszkolu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2392836

Ogląda nas

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola