W Przedszkolu Dzień Dziecka był bardzo wesoły

  Dzień Dziecka to najbardziej oczekiwane przez maluchy święto. 1 czerwca 2017r. panie w przedszkolu wraz z rodzicami zorganizowały dla nich mnóstwo atrakcji. W godzinach porannych przy szkole czekały na dzieci animatorki. Natomiast po półtorej godzinie zabaw wszyscy wrócili do swoich sal. Grupy: Biedronki i Motylki wspólnie bawiły się na sali gimnastycznej. Tam, rodzice przygotowali szereg zabaw, konkursów i tańców. Pozostałe dwie grupy Pszczółki i Świerszczyki świętowały w swoich salach.
   Jak przystało na Dzień Dziecka, nie mogło podczas festynu zabraknąć też prezentów dla milusińskich - każdy maluch otrzymał niespodziankę.

„Pszczółki” w klasie I

  Dnia 14.06.2017 r. grupa „Pszczółek była na wycieczce w szkole, w klasie pierwszej. Starszaki siedziały w ławkach jak ich starsi koledzy, uczestniczyły w lekcji, zapoznały się z wyprawką pierwszaka. Pani Basia zadała im nawet pracę domową !

  Po wizycie w klasie I „Pszczółki” obejrzały pomieszczenia w szkole : szatnię, łazienkę, bibliotekę, jadalnię, salę gimnastyczną.

  Dziękujemy p. Basi Szczepanik i starszym kolegom za miłe przyjęcie. Do zobaczenia po wakacjach!

„Mama, tata i ja”

  W dniu 12.05.2017r. odbył się w Białymstoku XXV Wojewódzki Przegląd Piosenki Przedszkolaka „Mama, tata i ja”. Wzięły w nim udział laureatki konkursu Gminnego w Lipsku – Emilia Paszko i Kinga Margielewicz z grupy „Pszczółki” p. Anny Gładczuk. Pięknie zaprezentowały się na scenie wojewódzkiej i odniosły sukces. Emilka zajęła II miejsce za piosenkę „Puszek Okruszek”, Kinga zaś zdobyła wyróżnienie śpiewając piosenkę  „Laleczka z saskiej porcelany”. Gratulujemy naszym, małym artystkom i życzymy dalszych sukcesów!

Dzień Dziecka u „Pszczółek”

  W dniu 2 czerwca 2017 r. „Pszczółki” obchodziły Dzień Dziecka  w swojej grupie bawiąc się wraz z rodzicami. Na wstępie rodzice wystawili swoim pociechom „Kaczkę Dziwaczkę” Jana Brzechwy. Własnoręcznie przygotowali piękne i pomysłowe stroje oraz rekwizyty. Grali profesjonalnie jak prawdziwi aktorzy. Z przejęciem odtwarzali swoje role, śpiewali i tańczyli. Dzieci były przeszczęśliwe.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka u „Pszczółek”

DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

  W naszym przedszkolu odbyły się niezwykłe uroczystości. 25 i 26 maja wspaniałymi gośćmi w naszym przedszkolu byli Rodzice, dla których dzielne przedszkolaki przygotowały pod opieką swoich wychowawczyń piękną niespodziankę, wyjątkowe artystyczne występy. Dzieciaki bardzo się starały, żeby tańcem, wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez, bo która Mama i który Tata je powstrzyma, gdy usłyszy takie słowa:

 „Kocham Was, Rodzice z serduszka całego
i życzę Wam, kochani – wszystkiego najlepszego!”

Czytaj więcej: DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

„Piękna i Bestia" – 5-6 latki w Teatrze Lalek w Białymstoku

  19 maja 2017 r. grupa przedszkolaków biorących udział w zajęciach teatralnych w ramach projektu „Rozwój kompetencji kluczowych w Przedszkolu Samorządowym w Lipsku" wyjechała do Białegostoku. Dzieci obejrzały baśń w formule lalkowej w Białostockim Teatrze Lalek pt „Piękna i Bestia".

Czytaj więcej: „Piękna i Bestia" – 5-6 latki w Teatrze Lalek w Białymstoku

Statystyki

Odsłon artykułów:
2347425

Ogląda nas

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola