MegaMisja

   Przygoda z MegaMisją rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku. Uczniowie biorący udział w zajęciach świetlicowych wraz z Panią J. Krawczyk nagrali 30 sekundowy filmik zapraszający MegaMisję do naszej szkoły.

  Dzieci biorące udział w tym przedsięwzięciu  były niesamowite , bardzo zaangażowane, z głowami pełnymi pomysłów. W czerwcu otrzymaliśmy wiadomość, że od września rozpoczyna się nasza wspólna przygoda. I tak wraz z nadejściem roku szkolnego nasi uczniowie rozpoczęli udział  w programie społecznym MegaMisja organizowanym przez Fundację Orange.

Czytaj więcej: MegaMisja

Choinka noworoczna w sp

  W czwartek 04.01.18 r. w naszej szkole odbyła się choinka noworoczna połączona z balem przebierańców. Prowadzili ją animatorzy z Białegostoku. Imprezę urozmaiciły konkursy, gry, tańce, w których dzieci brały aktywny udział. Atrakcją dnia był długo wyczekiwany Mikołaj, który obdarzył dzieci prezentami. Wszyscy bawili się wspaniale. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć...

"Kolęda na Ziemi..."

  Uczniowie klas III pod opieką p. E. Sapieszko, p. E. Parfieńczyk i  p. A. Danilczyk    wystawili  19.12.17 r.   przedstawienie   jasełkowe pt. „Kolęda na Ziemi…” dla osób samotnych w MGOK-u  oraz 22.12.17 r. dla uczniów, rodziców i pracowników ZSS w Lipsku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

uczniowie klas III z wychowawczyniami

Z wizytą w wiosce św. Mikołaja

  08.12.17 r. uczniowie klas II–III wybrali się z wizytą do wioski św. Mikołaja w Pomigaczach.

Czytaj więcej: Z wizytą w wiosce św. Mikołaja

"Bajka o dzielnym szewczyku"

  15 grudnia 2017 r. uczniowie klas I – III mieli okazję obejrzenia teatrzyku pt. „Bajka o dzielnym szewczyku”. Spektakl wystawiono na scenie kina w Dąbrowie Białostockiej, zatem oprócz przedstawienia mieliśmy krótką wycieczkę autobusową.

Czytaj więcej: "Bajka o dzielnym szewczyku"

Zapowiadają się słodkie Święta!

  A wszystko dzięki uczniom kl. Ia i ich rodzicom. 14 grudnia dzieci wzięły udział w zajęciach podczas których przygotowywały świąteczne pierniki. W dekorowaniu ograniczała ich tylko wyobraźnia, co widać na załączonych zdjęciach. Smakołyki stworzone przez uczniów z pewnością sprawią, że stoły wigilijne będą jeszcze bardziej radosne i kolorowe.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej