"Szkoła pamięta"

  Informujemy, że Zespół Szkół Samorządowych w Lipsku włączył się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. Jej celem jest, aby w roku ważnych wydarzeń – 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – uwrażliwić młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

Czytaj więcej: "Szkoła pamięta"

Dzień Edukacji Narodowej

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które w naszej szkole odbyły się 11 października 2019 r. 
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Pan Lech Łępicki Burmistrz Lipska, Ks. Kan. Waldemar Sawicki Proboszcz Parafii Matki Bożej Anielskiej w Lipsku, emerytowani pracownicy oraz bliscy naszych uczniów.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej

"ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM"

  Owoce i warzywa stanowią istotny element diety dzieci i odgrywają bardzo dużą rolę w ich prawidłowym rozwoju. Dostarczają organizmowi wielu witamin, składników mineralnych oraz znaczne ilości błonnika. Dzięki tym składnikom owoce i warzywa spożywane codziennie w odpowiednich ilościach chronią dzieci przed wieloma chorobami.

Czytaj więcej: "ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM"

Szkolni twórcy

  Szkolni twórcy rozwijają swoje talenty literackie. Zachęcamy do czytania prac...

Z uśmiechem Ci do twarzy - Światowy Dzień Uśmiechu

Z uśmiechem Ci do twarzy

  W piątek, 4 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Uśmiechu.  To radosne święto obchodzone jest w pierwszy piątek października od 1999 roku. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face” , stworzonej w 1963 roku. Symbol ten reprezentować ma dokładnie to, co na  co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość z życia.

Czytaj więcej: Z uśmiechem Ci do twarzy - Światowy Dzień Uśmiechu

Dyskoteka „otrzęsinowa”

  26 września Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę  „otrzęsinową”. Impreza, od dłuższego czasu niezwykle oczekiwana, odbyła się w godzinach popołudniowych od 16.00  do 20.00.

Czytaj więcej: Dyskoteka „otrzęsinowa”

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396133

Ogląda nas

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej