Dzień Patrona Szkoły Podstawowej

  18 października 2018 r.  obchodziliśmy uroczyście Dzień Patrona Szkoły Podstawowej. „Nie zapomnij, że jesteś Polakiem” - ta myśl towarzyszyła nam tego dnia szczególnie. Na apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przypomnieli życiorys naszej Patronki Anastazji Milewskiej. W drugiej części naszego spotkania odbył się koncert Zespołu Tańca Ludowego „Bystry”, działającego przy Augustowskich Placówkach Kultury.

Czytaj więcej: Dzień Patrona Szkoły Podstawowej

"Do krainy wiedzy drzwi Wam otwieramy" – uroczystość pasowania na ucznia klasy I

  W dniu 10 października 2018 roku o godz. 9.00 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia szkoły podstawowej. Część artystyczną przygotowały wychowawczynie klas I – Beata Krzywicka i Małgorzata Rakus.

Czytaj więcej: "Do krainy wiedzy drzwi Wam otwieramy" – uroczystość pasowania na ucznia klasy I

Spacerkiem po Lipsku /2018/

  Tradycją naszej szkoły stały się wrześniowe spacery uczniów. Wiążą się one z realizacją edukacyjnej  ścieżki regionalno-przyrodniczej. Klasy VI w tym roku wraz z wychowawczyniami wybrały się na kładkę do Szuszalewa. Uczniowie, pokonując trasę, mogli zaobserwować osobliwości przyrody biebrzańskich bagien oraz aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu, korzystając ze słonecznej pogody. Dodatkową atrakcją było oczywiście ognisko oraz zabawy integracyjne. Miejsce urocze, zabawa przednia- jednym słowem- wszystko się udało!

B. Mucha

Zabawa w Egidzie

 12 czerwca 2018 r. klasy I a, I  b i II spędziły miły dzień gier i zabaw w Egidzie. Właściciele lokalu, państwo Beata i Andrzej Łukaszewiczowie zasponsorowali dzieciom  zajęcia prowadzone przez pracownice KIDS CLUB oraz pyszny poczęstunek. Dziękujemy organizatorom i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Z wizytą w Teatrze Dramatycznym im. A. Węgierki w Białymstoku

  W dn. 05.06.2018 r. uczniowie klasy 6, 5 b oraz 4 b wybrali się do teatru w Białymstoku na  spektakl pt. W pustyni i w puszczy. Dla niektórych uczniów było to wielkie przeżycie, ponieważ znaleźli się w teatrze po raz pierwszy w życiu. W eleganckich strojach i z wielką ciekawością obserwowaliśmy występy prawdziwych aktorów.

Czytaj więcej: Z wizytą w Teatrze Dramatycznym im. A. Węgierki w Białymstoku

Noc w szkole

   8.06.18r. klasa Va wraz z wychowawczynią uczestniczyła w „nocy w szkole”. Plan wydarzenia został omówiony i przygotowany przy współpracy z rodzicami.

Czytaj więcej: Noc w szkole

Statystyki

Odsłon artykułów:
2387025

Ogląda nas

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej