Zabawa w Egidzie

 12 czerwca 2018 r. klasy I a, I  b i II spędziły miły dzień gier i zabaw w Egidzie. Właściciele lokalu, państwo Beata i Andrzej Łukaszewiczowie zasponsorowali dzieciom  zajęcia prowadzone przez pracownice KIDS CLUB oraz pyszny poczęstunek. Dziękujemy organizatorom i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Z wizytą w Teatrze Dramatycznym im. A. Węgierki w Białymstoku

  W dn. 05.06.2018 r. uczniowie klasy 6, 5 b oraz 4 b wybrali się do teatru w Białymstoku na  spektakl pt. W pustyni i w puszczy. Dla niektórych uczniów było to wielkie przeżycie, ponieważ znaleźli się w teatrze po raz pierwszy w życiu. W eleganckich strojach i z wielką ciekawością obserwowaliśmy występy prawdziwych aktorów.

Czytaj więcej: Z wizytą w Teatrze Dramatycznym im. A. Węgierki w Białymstoku

Noc w szkole

   8.06.18r. klasa Va wraz z wychowawczynią uczestniczyła w „nocy w szkole”. Plan wydarzenia został omówiony i przygotowany przy współpracy z rodzicami.

Czytaj więcej: Noc w szkole

Wycieczka do Wioski Indiańskiej

 28 maja 2018 r. uczniowie klas I i II wybrali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Puszczykówce. Dzieci spędziły cały dzień bawiąc się na powietrzu. Miały okazję sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z łuku i z wiatrówki, łowieniu ryb, poszukiwaniu złota, sprawności w pokonywaniu toru przeszkód i wielu innych. Wiele emocji wzbudziły zamieszkujące w wiosce zwierzęta: skunks, szop, kozy, konie, króliki. Przy takiej aktywności bardzo smakowała kiełbaska samodzielnie upieczona nad ogniskiem. Polecamy to miejsce do odwiedzenia z rodzicami w czasie wakacji.

DLA CIEBIE MAMO…

„Jest takie słowo, słowo jedno,
przed którym inne słowa bledną.
Słowo, co nigdy nie zawodzi,
wierne i czułe do ostatka.
Najbliższe sercu, najpiękniejsze,
jedno, jedyne słowo MATKA”.

Czytaj więcej: DLA CIEBIE MAMO…

Sztuka połączona ze sportem – wycieczka do Białegostoku

   We wtorek 22.05.18 r. klasy IVa,IVb oraz Va uczestniczyły w wycieczce do Białegostoku. Program wyjazdu był dość interesujący, ponieważ sztuka została połączona ze sportem, a więc- coś dla ducha i dla ciała.

  Na początku obejrzeliśmy w Operze i Filharmonii Podlaskiej spektakl „Sprawa Kapturka Cz.”. To uwspółcześniona wersja baśni, w której tradycyjny las zastąpiła wielkomiejska dżungla. Miasto zostało ukazane jako miejsce pełne niebezpieczeństw, na które narażony jest każdy- zwłaszcza najmłodsi. Wrażenie na najmłodszych widzach na pewno wywarły piosenki, taniec, gra aktorska.

Czytaj więcej: Sztuka połączona ze sportem – wycieczka do Białegostoku

Statystyki

Odsłon artykułów:
2305464

Ogląda nas

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej