Andrzejki w SP

  28  listopada 2012r. dzieci z klas I-III bawiły się na zabawie andrzejkowej. Wróżby, zabawy, słodkości…  to lubimy najbardziej. Wspomnijmy mile i wesoło spędzony czas!
Klasy IV-VI swoją zabawę miały  29. 11. 2012r. nieco później, nieco poważniej, ale także  z wróżbami i tańcami. Taki wieczór warto utrwalić w pamięci.

Pasowanie klasy pierwszej

  9 października klasa pierwsza została uroczyście przyjęta do grona społeczności uczniowskiej ZSS w Lipsku. Apel, w którym  uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły podstawowej, rozpoczął się ślubowaniem klasy pierwszej na sztandar szkoły. Dyrekcja pasowała każdego z osobna na ucznia.  Klasa pierwsza pod kierunkiem wychowawczyni  p. Ewy Sapieszko  zaprezentowała swoje umiejętności w wierszu i piosence. Pierwszoklasiści na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali  dyplomy i upominki wykonane przez  klasę trzecią.

Kubuś Puchatek kontra Miś Uszatek

  Dnia 25 października 2012 roku odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pt. „Kubuś Puchatek kontra Miś Uszatek”, organizatorem którego była Biblioteka Publiczna w Lipsku.
  W konkursie wzięli udział uczniowie klasy pierwszej: Maja  Boszko, Wiktoria Paszko, Paulina Karycka, Kacper Jabłoński, których przygotowała pani Ewa Sapieszko. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni  książkami i lizakami. Komisja konkursowa zakwalifikowała dwie uczennice: Wiktorię Paszko, Paulinę Karycką do kolejnego etapu, który odbędzie się w Augustowie.

Halloween 2012

  30 października  odbyła się w naszej szkole dyskoteka „Halloween”. Uczniowie klas IV-VI  mieli okazję zaprezentować swoje pomysły na ciekawe przebranie z tej okazji. W ramach konkursu wyłoniono następujące miejsca:
I – Wiktoria Maksimowicz klasa IV a
II – Magda Wnukowska klasa IV b
III – Patryk Kudaj klasa IV a

Podsumowanie działań profilaktycznych

  Listopad w naszej szkole upłynął pod znakiem działań profilaktycznych. Tradycyjnie w trzeci czwartek listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Rzucania Palenia. Informowały nas o tym hasła, plakaty na korytarzach szkolnych.
Klasy IV -  VI miały przygotować wiersz, rymowankę o pozytywnych postawach, zdrowym stylu życia bądź  kulturalnym zachowaniu. Przygotowane teksty zaprezentowane zostały przez poszczególne klasy na apelu szkolnym.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2394252

Ogląda nas

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej