Z wizytą w Placówce Straży Granicznej

  Klasy I - VI z wizytą w Placówce Straży Granicznej w Lipsku. Funkcjonariuszom SG dziękujemy za gościnę.

KLASY TRZECIE W WARSZAWIE

  10 maja 2017 r. uczniowie klas trzecich i przedstawiciele klasy piątej odwiedzili stolicę. Na wycieczkę złożyło się zwiedzanie „przyrodnicze, historyczne i naukowe". Spotkanie z Warszawą rozpoczęło się od spacerowania po ZOO. Tu największe emocje wzbudziły niedźwiedzie polarne i tygrys. Po zachwytach nad licznymi zwierzętami udaliśmy się na Starówkę.

Czytaj więcej: KLASY TRZECIE W WARSZAWIE

Światowy Dzień Ziemi 2017 - W kierunku natury

  Światowy Dzień Ziemi jest obchodzony 22 kwietnia. Obecnie uczestniczy w nim ponad miliard ludzi w 192 krajach, bez względu na kolor skóry, religię i polityczne przekonania. Jego celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę troski każdego człowieka o nasze wspólne dobro, jakim jest Ziemia. Nasza postawa wobec środowiska zadecyduje o tym, w jakim zakresie będą mogły z niego korzystać następne pokolenia.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Ziemi 2017 - W kierunku natury

„O wesołym Sindbadzie Żeglarzu”

  24 lutego 2017r. uczniowie klas I-III obejrzeli w kinie w Dąbrowie Białostockiej spektakl teatralny w wykonaniu aktorów z Katolickiego Teatru w Krakowie pt. „O wesołym Sindbadzie Żeglarzu". Przestawienie wywołało u młodych widzów wiele pozytywnych emocji. Jest to dowód na to, jak silnie dzieci reagują na żywe słowo.

Wycieczka do Warszawy

  28.02.2017r. uczniowie klas III, IV, V oraz VI uczestniczyli w wycieczce do Warszawy- „Pożegnanie zimy w stolicy". Rzeczywiście pożegnaliśmy zimę w Warszawie, ponieważ była to ostatnia okazja, aby skorzystać z lodowiska przy Pałacu Kultury i Nauki. Mogliśmy także obserwować pracę w telewizji, obejrzeć studio, w którym powstaje program „Pytanie na śniadanie", a także zwiedzić Muzeum telewizji. Wielu sportowych wrażeń dostarczył pobyt na trampolinach. Wycieczka zakończyła się w Wilanowie- tam podziwialiśmy przepiękne Ogrody świateł.

WALENTYNKI

  Święto zakochanych obchodziliśmy także w SP. Koło scrapowe, pracując pod czujnym okiem pani A. Boruch przygotowało kiermasz kartek, natomiast Samorząd Uczniowski zajął się ich dostarczeniem , organizując pocztę walentynkową. W tym szczególnym dniu wszyscy mogli przesłać ciepłe słowa uznania, sympatii, budząc radość obdarowanych. Wśród uczniowskich strojów dominował kolor czerwony.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396155

Ogląda nas

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej