Świąteczne pierniczki

  Wspólne pieczenie to doskonała zabawa - o tym mieli okazję przekonać się  uczniowie klasy II a, którzy z pomocą rodziców piekli i ozdabiali pierniczki. Zapach pysznych pierników przyciągał wszystkich do klasy.  Najlepszym momentem  było wspólne dekorowanie! Polewa czekoladowa, pisaki z lukrem, posypki do ciasteczek, bakalie...  Możliwości było mnóstwo, a naszym uczniom nie zabrakło pomysłów i  wyobraźni . Wszyscy mieli doskonałą okazję, aby wykazać się inwencją twórczą i przyozdobić każde ciasteczko według własnego pomysłu.

Wioletta Rokita

Miss i Mister Grzeczności - listopad

GRUPY PRZEDSZKOLNE

MOTYLKI
5-latki

JULIA BOROWICZ - MISS
AGATA HERMAN - MISS
WOJCIECH SZTUK - MISTER

Czytaj więcej: Miss i Mister Grzeczności - listopad

WYCIECZKA DO BPNT

  5 grudnia 2018 r. uczniowie z klasy 2a, 2b i 3 szkoły podstawowej wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Białegostoku.
  Najpierw odwiedziliśmy Białostocki Park Naukowo - Technologiczny. Jest to miejsce skupiające ponad 60 firm inwestujących i rozwijających swoją działalność na terenie północno-wschodniego regionu Polski. Mieliśmy okazję dokładniej przyjrzeć się na czym polega praca w dwóch z nich: Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej, a także w Prototypowni 3D (laboratorium drukarki 3D). Po tej dużej dawce wiedzy wchłoniętej przez nasze pociechy pozostały nam już tylko zabawy na trampolinach w Strefie Wysokich Lotów. Szczęśliwi, zmęczeni i mądrzejsi o nowe doświadczenia i wiedzę wróciliśmy do szkoły.

Barbara Szczepanik

Kropelka słońca w środku jesieni

  19 listopada 2018 r. uczniowie klas szóstych oraz siódmej udali się na jednodniową wycieczkę do Białegostoku. W jej programie znalazł się m.in. spektakl profilaktyczny pt. „Zebranie” w kinie Forum przygotowany przez aktorów z Wrocławia.

Czytaj więcej: Kropelka słońca w środku jesieni

Miss i Mister Grzeczności - październik

KLASA I a
JULIA FILIPOWICZ-MISS
PATRYK PIETREWICZ-MISTER

KLASA I b
MARLENA ŻYWNA-MISS
MATEUSZ HERMAN-MISTER

KLASA II a
JULIA BARANOWSKA-MISS
ALEKSANDER DRAPCZUK-MISTER

KLASA II b
NATALIA BONDZIŃSKA-MISS
MIKOŁAJ SANIK-MISTER

KLASA III
SARA MATUSZEWSKA-MISS
HUBERT SUSZYŃSKI-MISTER

KLASA IV a
JOANNA JAROSZEWICZ-MISS
PIOTR  MIKLASZEWICZ-MISTER
GRZEGORZ GRABOWSKI-MISTER

KLASA IV b
ZUZANNA BORODZIUK-MISS
KRZYSZTOF RAKUS-MISTER

KLASA IV c
MAGDA PRYZMONT – MISS
PIOTR ŻYWNA - MISTER

GRATULUJEMY!!!

Lekcja zdrowego żywienia

  Dnia 24 października 2018 r. odbyły się dla klas pierwszych zajęcia dotyczące zasad zdrowego odżywiania. Organizatorem był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Białymstoku.

  Celem zajęć była promocja wśród dzieci zasad zdrowego świadomego komponowania smacznych i zdrowych posiłków. Pokazanie różnorodności dostępnych produktów oraz pokarmów, dzięki którym możliwy jest kompromis pomiędzy jedzeniem zdrowym i smacznym.

Czytaj więcej: Lekcja zdrowego żywienia

Statystyki

Odsłon artykułów:
2387105

Ogląda nas

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej