Kropelka słońca w środku jesieni

  19 listopada 2018 r. uczniowie klas szóstych oraz siódmej udali się na jednodniową wycieczkę do Białegostoku. W jej programie znalazł się m.in. spektakl profilaktyczny pt. „Zebranie” w kinie Forum przygotowany przez aktorów z Wrocławia.

Czytaj więcej: Kropelka słońca w środku jesieni

Miss i Mister Grzeczności - październik

KLASA I a
JULIA FILIPOWICZ-MISS
PATRYK PIETREWICZ-MISTER

KLASA I b
MARLENA ŻYWNA-MISS
MATEUSZ HERMAN-MISTER

KLASA II a
JULIA BARANOWSKA-MISS
ALEKSANDER DRAPCZUK-MISTER

KLASA II b
NATALIA BONDZIŃSKA-MISS
MIKOŁAJ SANIK-MISTER

KLASA III
SARA MATUSZEWSKA-MISS
HUBERT SUSZYŃSKI-MISTER

KLASA IV a
JOANNA JAROSZEWICZ-MISS
PIOTR  MIKLASZEWICZ-MISTER
GRZEGORZ GRABOWSKI-MISTER

KLASA IV b
ZUZANNA BORODZIUK-MISS
KRZYSZTOF RAKUS-MISTER

KLASA IV c
MAGDA PRYZMONT – MISS
PIOTR ŻYWNA - MISTER

GRATULUJEMY!!!

Lekcja zdrowego żywienia

  Dnia 24 października 2018 r. odbyły się dla klas pierwszych zajęcia dotyczące zasad zdrowego odżywiania. Organizatorem był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Białymstoku.

  Celem zajęć była promocja wśród dzieci zasad zdrowego świadomego komponowania smacznych i zdrowych posiłków. Pokazanie różnorodności dostępnych produktów oraz pokarmów, dzięki którym możliwy jest kompromis pomiędzy jedzeniem zdrowym i smacznym.

Czytaj więcej: Lekcja zdrowego żywienia

Dzień Patrona Szkoły Podstawowej

  18 października 2018 r.  obchodziliśmy uroczyście Dzień Patrona Szkoły Podstawowej. „Nie zapomnij, że jesteś Polakiem” - ta myśl towarzyszyła nam tego dnia szczególnie. Na apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przypomnieli życiorys naszej Patronki Anastazji Milewskiej. W drugiej części naszego spotkania odbył się koncert Zespołu Tańca Ludowego „Bystry”, działającego przy Augustowskich Placówkach Kultury.

Czytaj więcej: Dzień Patrona Szkoły Podstawowej

"Do krainy wiedzy drzwi Wam otwieramy" – uroczystość pasowania na ucznia klasy I

  W dniu 10 października 2018 roku o godz. 9.00 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia szkoły podstawowej. Część artystyczną przygotowały wychowawczynie klas I – Beata Krzywicka i Małgorzata Rakus.

Czytaj więcej: "Do krainy wiedzy drzwi Wam otwieramy" – uroczystość pasowania na ucznia klasy I

Spacerkiem po Lipsku /2018/

  Tradycją naszej szkoły stały się wrześniowe spacery uczniów. Wiążą się one z realizacją edukacyjnej  ścieżki regionalno-przyrodniczej. Klasy VI w tym roku wraz z wychowawczyniami wybrały się na kładkę do Szuszalewa. Uczniowie, pokonując trasę, mogli zaobserwować osobliwości przyrody biebrzańskich bagien oraz aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu, korzystając ze słonecznej pogody. Dodatkową atrakcją było oczywiście ognisko oraz zabawy integracyjne. Miejsce urocze, zabawa przednia- jednym słowem- wszystko się udało!

B. Mucha

Statystyki

Odsłon artykułów:
2305547

Ogląda nas

Odwiedza nas 256 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej