Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

  • mgr Wioletta Sielawa,
  • mgr Piotr Łazuk,
  • mgr Zbigniew Krzywicki,
  • mgr Leszek Zaniewski.

CHŁOPCY KLAS V-VI - MISTRZAMI POWIATU

  W dniu 09.02.2019 r. swoje zmagania w piłce ręcznej rozpoczęli chłopcy klas V-VI. Był  to ich  pierwszy występ w tak poważnych zawodach. Spisali się wręcz wyśmienicie zajmując w powiecie augustowskim I miejsce. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje szkół: SP 3 w Augustowie, SP 4 w Augustowie, SP w Bargłowie oraz SP w Lipsku.

Czytaj więcej: CHŁOPCY KLAS V-VI - MISTRZAMI POWIATU

Eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców kl. VIII i Gimnazjum

  W dniu 09.02.2019r. w Płaskiej odbyły się eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny ze szkół w: Płaskiej, Białobrzegach, Bargłowie i Lipsku. Nasza drużyna wygrała wszystkie trzy mecze zajmując I miejsce i awansując do zawodów powiatowych. Niestety trzeba też uczciwie powiedzieć , że wynik naszego zespołu był lepszy niż gra. W pierwszym meczu z Bargłowem chłopcy sprawiali wrażenie jakby pierwszy raz grali w piłkę ręczną. Być może częściowo to wina stresu, ale błędów własnych było zdecydowanie za dużo.

Skład drużyny: Stanisław Olszewski, Paweł Dobko, Filip Czokało, Jakub Rolewicz, Mieszko Skardziński, Krzysztof Boguszewski, Arkadiusz Drapczyński. Rezerwowi: Jakub Klepadło, Tomasz Rakus, Krzysztof Ostrowski, Jakub Czygier, Mateusz Białous, Piotr Kieczeń, Łukasz Buiński, Artur Skardziński.
Trener drużyny: Zbigniew Krzywicki.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym (zawody drużynowe kl.VII,VIII i Gimnazjum)

W dniu 26.10.2018r. w Białobrzegach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. W kategorii chłopców uczestniczyło 9 szkół. Drużyna z naszej szkoły zajęła bardzo dobre III miejsce, awansując do Finału Grupy Północnej.

Skład zespołu: Klaudiusz Parfieńczyk. Paweł Dobko, Krzysztof Ostrowski, Stanisław Olszewski. Trener drużyny: Zbigniew Krzywicki.

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ- DZIEWCZĘTA KL.VII I GIMNAZJUM

ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA

ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA

   Wiele lat przyszło nam czekać aby nasz uczeń, nasz zawodnik stanął na najwyższym stopniu podium. Ale warto było. Dokonała tego po raz pierwszy w historii naszego gimnazjum Adriana Borodziuk, która w sobotę 26.05.2018 roku na stadionie w Białymstoku zajęła I MIEJSCE na Gimnazjadzie w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w chodzie sportowym na 3 km, zdobywając tytuł MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO.

Czytaj więcej: ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA

Finał Grupy Północnej w lekkiej atletyce

   W dniu 16.05.2018r. w Suwałkach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce – Finał Grupy Północnej. Z naszej szkoły najlepiej zaprezentowała się Adriana Borodziuk, która zajęła I miejsce w chodzie sportowym na 3km oraz Tomasz Rakus w biegu na 100m. Oboje uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego.

Czytaj więcej: Finał Grupy Północnej w lekkiej atletyce

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396203

Ogląda nas

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.