Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

  • mgr Wioletta Sielawa,
  • mgr Piotr Łazuk,
  • mgr Zbigniew Krzywicki,
  • mgr Leszek Zaniewski.

GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

  Dnia 12 kwietnia 2014 roku w Augustowie – Przewięzi, przeprowadzone zostały finały GIMNAZJADY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. W finałach prawo startu miało 20 najlepszych sztafet. Wśród nich kolejny już rok z rzędu znalazły się nasze dziewczęta. Niestety w tym roku startu naszej drużyny nie możemy zaliczyć do tych udanych. Ostatecznie dziewczęta zajęły XIX miejsce. Za udział i włożony wysiłek dziękujemy oraz życzymy sukcesów na arenach sportowych.

Czytaj więcej: GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ

  W dniu 05.04.2014r. w Przewięzi odbyły się przełajowe biegi sztafetowe. W kategorii dziewcząt i chłopców startowało po 16 sztafet gimnazjum. Dziewczęta z naszego gimnazjum zajęły wysokie IV miejsce i uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego. W sztafecie chłopców na siódmej zmianie uczniowi zabrakło kondycji i nie był w stanie biec dalej. Spowodowało to spadek z wysokiej trzeciej pozycji o kilka miejsc. Straty tej już nie udało się odrobić i awansować do premiowanej czwórki.

Czytaj więcej: FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/2014

  Do osiągnięć sportowych należą:

  • W Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych na odc. 600 m dla klas IV, na odc. 700m dla klas V i na odc. 800 m dla klas VI najlepsze lokaty uzyskali następujący uczniowie:

Klasy IV

I miejsce - Natalia Paszko
V miejsce -Gabriela Chomiczewska
I miejsce - Filip Czokało
VI miejsce - Mateusz Dobko

Klasy V
II miejsce - Beata Awramik
XI miejsce - Adriana Borodziuk
XIII miejsce - Karolina Margielewicz

Czytaj więcej: Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/2014

FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ

  W dniu 07.12.2013r. w Dąbrowie Białostockiej został rozegrany turniej finałowy Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum. Nasza drużyna w eliminacjach przegrała z gospodarzami – Dąbrową i wygrała z gimnazjum w Nowince. W finale natomiast dziewczęta zremisowały z Nowym Dworem i minimalnie przegrały z Sokółką po bardzo wyrównanym meczu. Do awansu zabrakło naprawdę niewiele, ale tak czasem bywa w sporcie.

Czytaj więcej: FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

PIŁKA RĘCZNA - GIMNAZJUM - DZIEWCZĘTA - II MIEJSCE

  Udziałem w zawodach powiatowych 16.11.2013 w Augustowie rozpoczęły swoje zmagania nasze piłkarki ręczne. W imprezie wzięły udział drużyny z: Gimnazjum w Nowince, Gimnazjum nr 3 oraz 4 w Augustowie oraz Gimnazjum w Lipsku. Dziewczęta trenowane przez p. Leszka Zaniewskiego wystąpiły w składzie:

Czytaj więcej: PIŁKA RĘCZNA - GIMNAZJUM - DZIEWCZĘTA - II MIEJSCE

Piłka ręczna chłopców - zawody powiatowe

Piłka ręczna chłopców - zawody powiatowe

  W dniu 14.11.2013 w Augustowie rozegrane zostały zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców gimnazjum. W zawodach wzięły udział cztery drużyny. Nasza drużyna po dwóch wygranych meczach i jednym przegranym zajęła ostatecznie III miejsce i uzyskała awans do dalszych rozgrywek.

Czytaj więcej: Piłka ręczna chłopców - zawody powiatowe

Statystyki

Odsłon artykułów:
2324257

Ogląda nas

Odwiedza nas 759 gości oraz 0 użytkowników.