Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

  • mgr Wioletta Sielawa,
  • mgr Piotr Łazuk,
  • mgr Zbigniew Krzywicki,
  • mgr Leszek Zaniewski.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Mistrzostwa powiatu w PR

  W dniu 17.11.2012r. w Augustowie rozegrane zostały zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach brały udział 3 drużyny: Gimnazja nr 3 i 4 w Augustowie oraz Gimnazjum w Lipsku. Nasza drużyna po przegranym meczu z gimnazjum nr 3 i wygranym z gimnazjum nr 4 ostatecznie zajęła II miejse uzyskując awans do Finału Grupy Północnej.
  Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

  W dniu 01.12.2012r. rozegrane zostały zawody powiatowe szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyło trzy drużyny: PG 3 Augustów, Gimnazjum w Białobrzegach i Gimnazjum w Lipsku. Nasza drużyna wygrała oba mecze i zajęła I miejsce uzyskując awans do rozgrywek Grupy Północnej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Skład drużyny to: Maciej Protasiewicz, Mateusz Parfieńczyk, Rafał Skokowski, Karol Haponik, Arkadiusz Raducha, Zbigniew Korycki, Piotr Danilczyk, Maciej Danilczyk, Rafał Stremkowski, Daniel Skowysz, Dariusz Tarasewicz, Dawid Klepadło, Mariusz Jankowski. Trener: Zbigniew Krzywicki.

FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

  W dniu 28.11.2012r. w Dąbrowie Białostockiej rozegrane zostały eliminacje do Finału Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt. Nasza drużyna rozegrała trzy mecze. Po przegranych meczach z Dąbrową Białostocką i Nowym Dworem dziewczęta zremisowały z PG 3 Augustów. Niestety nie wystarczyło to do udziału w dalszych rozgrywkach.
  Skład drużyny to: Sobolewska Beata, Skardzińska Gabriela, Orpik Zuzanna, Olszewska Gabriela, Hejko Paulina, Ciwoniuk Natalia, Chomiczewska Agata, Prolejko Aleksandra, Pycz Edyta, Krzywicka Monika, Krzywicka Katarzyna, Bondziul Diana. Trener: Leszek Zaniewski.

ELIMINACJE DO FINAŁU GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

  W dniu 05.12.2012r. w Dąbrowie Białostockiej zostały rozegrane eliminacje do finału grupy północnej w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych. Nasza drużyna wygrała dwa mecze w swojej grupie, z Gimnazjum w Sidrze i Gimnazjum w Suchowoli. Następny etap rozgrywek to Finał Grupy Północnej, który również zostanie rozegrany w Dąbrowie. Skład drużyny to: Daniel Skowysz, Dawid Klepadło, Maciej Protasiewicz, Mateusz Parfieńczyk, Rafał Skokowski, Karol Haponik, Arkadiusz Raducha, Maciej Danilczyk, Zbigniew Korycki, Piotr Danilczyk, Mariusz Jankowski, Rafał Stremkowski, Dariusz Tarasewicz. Trener: Zbigniew Krzywicki.

Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej chłopców

Finał Grupy Północnej

  W dniu 18.12.2012r. w Dąbrowie  Białostockiej został rozegrany Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna tym razem zagrała dużo gorzej niż w eliminacjach. Duża ilość swoich, niewymuszonych błędów (strat piłki, niecelnych rzutów) spowodowała, że przegrywając różnicą jednej bramki odpadliśmy z dalszych rozgrywek.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2412559

Ogląda nas

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.