Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

  • mgr Wioletta Sielawa,
  • mgr Piotr Łazuk,
  • mgr Zbigniew Krzywicki,
  • mgr Leszek Zaniewski.

Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców – zawody powiatowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe

  W dniu 14.03.2015r. w Augustowie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców i dziewcząt na szczeblu powiatowym . Sztafeta chłopców z naszego gimnazjum zajęła I miejsce, sztafeta dziewcząt II miejsce, a sztafeta dziewcząt ze szkoły podstawowej wywalczyła miejsce III. Wszystkie sztafety uzyskały awans do Finału Grupy Północnej. W nagrodę nasi uczniowie otrzymali puchar, medale i dyplomy.

Czytaj więcej: Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców – zawody powiatowe

Piłka ręczna dziewcząt – zawody powiatowe

  15 listopada 2014r. w Augustowie rozegrane zostały zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt. Po zwycięstwie z Gimnazjum nr 2 w Augustowie i porażkach z Gimnazjum nr 3 Augustów i Gimnazjum z Płaskiej nasze dziewczęta zajęły II miejsce i odpadły z dalszych rozgrywek.
  Skład: Zuzanna Krzywicka, Natalia Mołodziejko, Klaudia Radziewicz, Kinga Bochonko, Agnieszka Bądzińska, Joanna Haponik, Urszula Tarasewicz, Monika Danilczyk, Ewa Tkaczuk, Wiktoria Szymczyk, Aleksandra Prolejko, Laura Sztukowska. Trener: Leszek Zaniewski.

FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW GIMNAZJUM

  W dniu 29.11.2014r. w Dąbrowie Białostockiej został rozegrany Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej chłopców gimnazjum. Nasza drużyna po dwóch wygranych meczach i jednym przegranym, zajęła II miejsce w turnieju awansując do rozgrywek wojewódzkich.
Skład drużyny: Krzysztof Sapieszko,Karol Krzywicki, Piotr Łostowski, Marcin Puciłowski, Radosław Czulewicz, Szymon Kulik, Jakub Arcimowicz, Dominik Hejdeman, Bartosz Awramik, Maciej Zielepucha, Bartosz Wilczyński. Trener: Zbigniew Krzywicki.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW GIMNAZJUM

  W dniu 23.11.2014r. w Augustowie zostały rozegrane zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców gimnazjum. Nasza drużyna po dwóch wygranych meczach i jednym remisie zajęła I miejsce w turnieju uzyskując awans do rozgrywek Grupy Północnej.
  Skład drużyny: Krzysztof Sapieszko, Karol Krzywicki, Piotr Łostowski, Marcin Puciłowski, Radosław Czulewicz, Wojciech Renkowski, Dominik Hejdeman, Maciej Zielepucha, Bartosz Awramik, Szymon Kulik, Radosław Kieczeń, Bartosz Wilczyński, Jakub Arcimowicz, Sebastian Skokowski. Trener – Zbigniew Krzywicki.

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - eliminacje do Mistrzostw Powiatu

  W dniu 06.11. 2014r. w Nowince zostały rozegrane eliminacje do Mistrzostw Powiatu w piłce ręcznej chłopców gimnazjum. W turnieju wzięły udział cztery drużyny. Chłopcy z naszego gimnazjum po dwóch wygranych meczach i jednym remisie uzyskali awans do dalszych rozgrywek.

Czytaj więcej: PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - eliminacje do Mistrzostw Powiatu

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - eliminacje do Mistrzostw Powiatu

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu

  W dniu 05.11.2014r. w Nowince zostały rozegrane eliminacje do Mistrzostw Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum. W turnieju wzięły udział trzy drużyny. Dziewczęta z naszego gimnazjum po wygranych dwóch meczach z Gimnazjum w Płaskiej (19:8) i Gimnazjum
w Nowince (21:0) z kompletem punktów zajęły pierwsze miejsce w turnieju.

Czytaj więcej: PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - eliminacje do Mistrzostw Powiatu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2323983

Ogląda nas

Odwiedza nas 655 gości oraz 0 użytkowników.