CECYLIADA W RÓŻANYMSTOKU !

  28 listopada 2018r. wolontariusze wspólnie z podopiecznymi Stowarzyszenia „Pomóż Sobie” wzięli udział w Cecyliadzie zorganizowanej przez salezjanów w Oratorium św. Dominika Savio w Różanymstoku. Te wspaniałe wydarzenie łączy wszystkich uczestników podczas wspólnego śpiewania.
  Gratulacje naszym wolontariuszkom: Patrycji Aleksiejczyk, Gabrysi Chomiczewskiej, Klaudii Hejko, Marioli Krysiuk, Agacie Lisowskiej, Natalii Paszko i Karolinie Smykowskiej, które pięknie na scenie zaśpiewały piosenkę „Ojczyzno ma!”.

Ewa Renkowska

ANDRZEJKI Z WOLONTARIUSZAMI

  25 listopada odbyły się andrzejki w Stowarzyszeniu „Pomóż Sobie”. Podopieczni stowarzyszenia, wolontariusze oraz chłopcy z ośrodka w Różanymstoku wraz z opiekunami świetnie bawili się przy muzyce, „jeździli pociągiem”, „łowili ryby w stawie”, „przeżywali burzę na morzu”…. Dawno nie widzieliśmy tylu uśmiechniętych buziek!

opiekun w. Ewa Renkowska

NA POKAZIE MODY!

  Wiosną tego roku nasze wolontariuszki pod okiem twórczyń ludowych w MGOK-u w Lipsku wykonały sukienki, spódnice i bluzeczki. Praca ta odbywała się w ramach projektu „Nowy wątek w tkactwie tradycyjnym”.

  20 listopada 2018r. cztery uczennice z Gimnazjum w Lipsku (Beata Waszczuk, Mariola Krysiuk, Klaudia Hejko, Agata Tkaczuk) wzięły udział w pokazie tych własnoręcznie wykonanych strojów. Prezentacja odbyła się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku. Nasze dziewczyny pięknie prezentowały się wśród innych uczniów. Gratulujemy odwagi i wspaniałego zachowania!

opiekun wolontariatu Ewa Renkowska

Wolontariusze znów w działaniu

  28 października wyjechaliśmy z podopiecznymi Stowarzyszenia „Pomóż Sobie” do stadniny koni w Żarnowie. Konie to wspaniałe zwierzęta, łagodne i wrażliwe, można się przy nich poczuć bezpiecznie.

  4 listopada 2018r. znów pomagaliśmy - opiekowaliśmy się podopiecznymi Stowarzyszenia „Pomóż Sobie” podczas wyjazdu do Aquaparku w Suwałkach. Sami również dobrze się bawiliśmy.

Wielkanocny poranek

  Wolontariusze w przedświątecznych zabawnych konkursach umilali czas uczniom, nauczycielom i pracownikom różnych instytucji na terenie Lipska. Zabawa była przednia!

WOLONTARIUSZE NA ZAJĘCIACH W PRZEDSZKOLU

  Wolontariuszki chętnie prowadzą zajęcia w przedszkolu. To obopólna korzyść – gimnazjaliści- trzecioklasiści poznają tajniki zawodu nauczyciela, emanują swoją aktywnością   i kreatywnością, a przedszkolacy dobrze bawią się i uczą nowych rzeczy od młodzieży. Gratulujemy pomysłowości w przeprowadzeniu zajęć przez młode „panie nauczycielki”!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1873605

Ogląda nas

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.