„BĄDŹ BEZPIECZNY W SIECI"

  1 czerwca uczniowie kl. I – VI uczestniczyli w apelu profilaktycznym, gdzie obejrzeli przedstawienie pt. „Bądź bezpieczny w sieci" przygotowane przez uczniów kl. IV pod kierunkiem pani Małgorzaty Danilczyk i pani Joanny Klepackiej. Głównym przesłaniem spektaklu było zwrócenie uwagi na kwestie bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Poprzez artystyczną formę przekazu (humorystyczne scenki, dialogi, piosenki) chcieliśmy uświadomić, jakie zagrożenia mogą być następstwem niewłaściwego korzystania z komputera oraz Internetu.

Czytaj więcej: „BĄDŹ BEZPIECZNY W SIECI"

Popołudnie w wielkanocnym klimacie

  Wtorkowe popołudnie (23.02.2016r.) upłynęło szkolnym miłośnikom rękodzieła w wielkanocnym klimacie. Do dyspozycji były: styropianowe jajka pomalowane pastą strukturalną. Każde z nich zostało ozdobione klejem brokatowym, własnoręcznie wykonanymi papierowymi kwiatami i koralikami. Miło i radośnie spędzone popołudniowe godziny zaowocowały niezwykłymi wielkanocnym ozdobami.

„ŻYJ ZDROWO – BEZ NAŁOGÓW"

  18.01. klasy I – VI spotkały się na apelu profilaktycznym pod hasłem „Żyj zdrowo – bez nałogów" podsumowującym działania prozdrowotne w I semestrze roku szkolnego 2015/2016. Uczniowie odebrali pamiątkowe dyplomy i nagrody za udział w „SZKOLNYM DNIU PRZECIW PRZEMOCY I AGRESJI" oraz konkursie „Wspomnienia z podwórka, gdy z mamy była córka".
  Klasa IV pod kierunkiem p. M. Danilczyk i p. J. Klepackiej zaprezentowała również inscenizację prozdrowotną pt. „Kontra papieros", promującą życie wolne od dymu nikotynowego połączoną z prezentacją multimedialną.
  Dziękujemy uczniom klasy IV za zaangażowanie się w promocję zdrowego stylu życia w naszej szkole.

Zimowe dekoracje - po południu

  W piątek, 20 XI 2015 r., spędziliśmy miłe popołudnie przygotowując zimowe dekoracje: świeczniki z cukrem - udającym szron, pachnące cynamonem pierniczkami z masy solnej i aniołki - ze spinacza, wstążki i koralika. Mamy i ich dzieci - potrafią zrobić coś z niczego!

Światowy Dzień Rzucania Palenia

  Jak co roku – w trzeci czwartek miesiąca listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Rzucania Palenia. W tym roku przypadł on 19 listopada. Głównym celem obchodów tego dnia było uświadomienie uczniom szkodliwości palenia tytoniu i przekazanie informacji o negatywnym działaniu dymu tytoniowego na zdrowie człowieka. W naszej szkole służyła temu akcja informacyjna oraz inscenizacja profilaktyczno – wychowawcza pt. „Dziękuję, ja nie palę" w wykonaniu uczennic kl. IV.
  Mamy nadzieję, iż nasi uczniowie świadomi są zagrożeń wynikających z palenia papierosów i nie sięgną po nie w przyszłości, a tym samym postawią na zdrowie.

ZAPROSZENIE NA POPOŁUDNIE Z PASJĄ

POPOŁUDNIE Z PASJĄ

  Zapraszamy na tradycyjne już Popołudnia z pasją, które odbędą się w najbliższy piątek - 21 listopada 2015 r. o godz. 16.00. Na przekór jesiennej szarudze- przygotujemy zimowo- świąteczne gadżety! Na spotkanie zabieramy ze sobą 2 małe słoiczki. Mamy zabierają swoje dzieci, a dzieci- mamy! Czekamy! Byłoby miło, gdybyście potwierdzili swoje przybycie- przygotujemy odpowiednią ilość miejsc do pracy.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2412490

Ogląda nas

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.