SZKOLNY DZIEŃ PRZECIW PRZEMOCY

  10 XII po raz kolejny obchodziliśmy SZKOLNY DZIEŃ PRZECIW PRZEMOCY. Celem tej akcji jest uświadomienie uczniom naszej szkoły potrzeby bezpieczeństwa i szkodliwości zachowań agresywnych, rozwijanie zdolności empatycznych, poczucia własnej wartości.
  Każdego roku obchody tego dnia przybierają inną formę w zależności od potrzeb i pomysłów.
  W akcję profilaktyczną zaangażowały się uczennice z kl. VI b, które dotarły do całej społeczności szkolnej wręczając im plakietki „Jestem przeciw przemocy". Na przerwach starsi uczniowie prowadzili gry i zabawy ruchowe z młodszymi kolegami. Klasy II – III wzięły udział w konkursie plastycznym na plakat pod hasłem: „ Pokonać Stworka Agresorka".
Pamiętajmy o tym, aby szanować innych!
Starajmy się żyć tak, aby innym było z nami dobrze!
Wyniki konkursu na plakat ph.: „Pokonać Stworka Agresorka".

  • I miejsce – kl. II a
  • II miejsce – kl. II b
  • III miejsce – kl. III

  GRATULUJEMY!

Piernikowe Pasje

  Szkoda, że nie możemy tu umieścić zapachu, żebyście mogli poczuć jak pachniało ostatnie Popołudnie z Pasją! Odbyło się ono 8 grudnia w MGOK-u (któremu dziękujemy za gościnę!).Powstały tam pięknie pachnące i wyglądające pierniki. Bardzo dziękujemy mamie Kariny za uważne czuwanie nad naszymi wypiekami! Dziękujemy też wszystkim dzieciom i ich mamom za wspaniałą piernikową zabawę. A także za poprzednie popołudnia spędzone z nami! Spotkania z wami są naszą pasją! Zatem... Do zobaczenia - najprawdopodobniej już w 2015 roku...

Pierniki z pasją

  Zapraszamy na kolejne Popołudnie z pasją.
  Spotykamy się 8 grudnia 2014r. o godz. 16.00. Uwaga!- tym razem w MGOK-u! Zabieramy ze sobą: wałki, foremki do ciasteczek, ewentualnie coś do ozdabiania pierników.

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA TYTONIU

  20 listopada obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu.
W akcję profilaktyczną związaną z tym dniem włączyła się również społeczność uczniowska naszej szkoły . Prezentując humorystyczne wierszyki traktujące o zgubnych skutkach palenia tytoniu, wręczając antynikotynowe plakietki uczennice z kl. VI b przypomniały, jakie zagrożenia zdrowotne wynikają z palenia tytoniu – nie tylko dla palacza, ale również osoby przebywającej w jego otoczeniu.

Konkurs plastyczny

  W listopadzie uczniowie kl. I – III wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Moja ulubiona zabawka lub gra edukacyjna". Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczniów:

  • I miejsce – Oliwia Danilczyk i Patrycja Godlewska z kl. I b
  • II miejsce – Roksana Łukaszewicz z kl. I b i Paweł Juchniewicz z kl. II b
  • III miejsce – Marta Boruch z kl. I b i Łukasz Wójcik z kl. II b

  Wyróżnienie:
1. Paweł Lisowski z kl. II a
2. Karina Fiedorowicz z kl. II b
3. Julia Kudaj z kl. II b
4. Aniela Zielepucha z kl. II b

Laureatom konkursu: Gratulujemy!

Anioły i ozdoby z makaronu – popołudnie z pasją

Popołudnie z pasją

  Zwykły makaron: świderki, muszelki, nitki, a z niego takie cuda. Śnieżne choinki z płatków kosmetycznych wyglądają przeuroczo.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2412411

Ogląda nas

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.