Ułatwienia dostępu

Dzień Dobry!

Z okazji Dnia Dziecka moje życzenia i uściski dla Was wszystkich:

Pierwszy czerwca dzień radosny
kwitną kwiatki, słońce świeci...
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzę Wam sercem całym
moc uśmiechu i radości
szczęścia, zdrowia, pomyślności.

 

Zaczynamy kolejny tydzień zdalnej pracy 01-05.06.2020 r. oraz w następnym tygodniu nauki będzie 3 dni tj. 08-10.06 2020 r.

Kontakt z rodzicami i uczniami klasy 2b jest nadal przez stronę internetową szkoły oraz kontakt telefoniczny, można też wysyłać prace mms lub na pocztę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniowie objęci opieką logopedyczną mogą korzystać z ćwiczeń proponowanych w zakładce „Logopeda”.

Język polski:

Przeczytaj ze zrozumieniem tekst „Co zrobić, żeby zostać modelką” str. 42-43 i wykonaj ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń cz. 4 str. 12-15. Następnie Przeczytaj wiersz „Ptasie plotki” s. 44-45 i wykonaj ćwiczenia strony: 16-19. Kolejny tekst to: „Najlepszy program str. 46-47 i ćwiczenia str. 20-27.

Matematyka:

W ćwiczeniu matematyczno-przyrodniczym cz.2 str. 50-53.

Do oceny tym razem nic nie wysyłamy.

Proszę Was o wykonanie rysunku, pracy plastycznej na temat „Jestem Polką i Polakiem”. Może to być jakieś ważne dla Was miejsce w okolicy (mała Ojczyzna) lub kraju (Polska), może też być jakiś ważny symbol (np. herb, rzecz itp.). Zdjęcia prac przesłać, a ja umieszczę na stronie internetowej szkoły.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, życzę dużo zdrowia – Teresa Sapieha.