Witam wszystkich, całą ósemkę :)

  Zanim wrócimy wszyscy do szkoły proponuję pracę samodzielną w domu. Ostatnio pisaliście klasówkę więc wypadałoby rozpocząć kolejny rozdział :)

Temat 1: People – words. Temat dotyczy nowych słów, są one wytłuszczone w zadaniu 1/75 i znajomość tych słów (przymiotników) jest obowiązkowa. Dodatkowo proszę tez wykonać zadanie 3/75 z podręcznika i zadania 1,2 ze strony 32 w zeszycie ćwiczeń.

Temat 2: Użycie przymiotników w zdaniu. Budowa zdań.

Dalsza zabawa z przymiotnikami. Tym razem trochę trudniejsze zadania polegające na układaniu lub budowaniu całych zdań. Proszę wykonać zadanie 4/75 w podręczniku i zadania 3,4 ze strony 32 w zeszycie ćwiczeń.

Temat 3: ”Tomek and friends” – historyjka obrazkowa.

Ten temat jest na stronie 76 w podręczniku. Proszę przeczytać historyjkę i wykonać zadania 2,3,4 ze strony 77.

Mam nadzieję że wykonacie wszystko bezbłędnie.  

#zostanwdomu