Ułatwienia dostępu

Witam Was na początku miesiąca maryjnego!
 
Kościół w maju oddaje szczególną cześć Maryi, zwłaszcza przez modlitwę Litanią Loretańską. Zachęcam Was do tego, byście modlili się tą modlitwą. 
Przypomnijcie sobie także informacje dotyczące słynącego łaskami obrazu znajdującego się w naszym kościele. Odwiedźcie stronę internetową naszej parafii. Przypominam: www.parafialipsk.pl Tam, w zakładce sanktuarium znajdziecie informacje dotyczące historii obrazu MB Bazylianki. Przeczytajcie je, a następnie wykonajcie notatkę w zeszycie.
Temat: Historia obrazu Matki Bożej Bazylianki
Pod tematem zapiszcie samodzielnie notatkę, uwzględniając w niej między innymi następujące informacje: *Kto i kiedy namalował obraz? * Skąd obraz został sprowadzony? * A także daty: 8.06.1999 r. oraz 2.08. 2001 r.  
 Zdjęcie notatki wyślijcie mi do sprawdzenia pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Ci, którzy zapomnieli o przesłaniu notatki dotyczącej Triduum Paschalnego, proszeni są o dosłanie jej pod ten sam adres. 
Niech Matka Boża Bazylianka ma Was w swej opiece!
A. Boruch