Ułatwienia dostępu

"Wczoraj do Ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest Twoje."
Te słowa św. Jana Pawła II niech Wam towarzyszą w tym tygodniu. Zadbajcie o to, by wasze DZIŚ było jak najpiękniejsze. 
Przed nami tydzień, w którym przygotowujemy się do  100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.  
Zachęcam Was do tego, byście poznali tego niezwykłego Polaka. Zadania na ten tydzień:
1.  Przypomnijcie sobie postać papieża Polaka. Możecie w tym celu obejrzeć dowolny film o Janie Pawle II.  Jest ich naprawdę wiele.  Poszukajcie także fragmentów papieskich pielgrzymek, przemówień oraz ciekawostek na jego temat.
2. Możecie pokolorować obrazek:
3. A może wolicie ułożyć puzzle?
4. Przeczytajcie artykuł naszego ks. Proboszcza odnośnie świętowania urodzin papieża. Znajduje się on w 143 nr parafialnego Biuletynu "Bazylianka" (dostępnego w wersji papierowej oraz na stronie internetowej parafii). 
Pozstarajcie się wykonać jakąs pracę związaną z Janem Pawłem II- rysunek, plakat, może laurkę- i wyślijcie na podany w Biuletynie adres. Jeśli chcecie otrzymać ocenę za pracę, wyślijcie ją także do mnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Przy okazji pamiętajcie o dosłaniu prac zaległych!
 I pamiętajcie:
Jeszcze będzie pięknie mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie." (JPII)
Życzę Wam pięknego tygodnia i pozdrawiam  gorąco!
A. Boruch