Ułatwienia dostępu

19.03.2020 - Świat Biblii - piszemy sprawdzian.
1. Wykonaj test w zeszycie, znajduje się on w podręczniku na str. 215. W zad. 7. zrób wykresy tych dwóch zdań, pomiń polecenie z podręcznika.  Zadania 9. i 10. nie wykonuj. Życzę powodzenia!
Masz czas do poniedziałku (23.03), odpowiedź wyślij SMS-em z podpisem do godz. 18.00

20.03.2020 r. temat: ,,Czyż to nie cudne, że bywają poranki".
1. Przeczytaj tekst w podręczniku str. 218 - 220;
2.. Zapisz w zeszycie, jakie elementy krajobrazu były widoczne z okna na facjatce. Następnie dopisz do nich określenia opisujące i oceniające. Postępuj według wzoru.
          Elementy krajobrazu:                Wyrazy opisujące                     Wyrazy oceniające                                    ..................wiśnia ..................  ....................ogromna  ...... ....................................oszałamiająco piękna ..........................................................  .................. .......................................  .. ....... .................................................. ..........................................................  .......................................................... ........................................................... ........................................................... ........................................................... ........................................................... ........................................................... ........................................................... ........................................................... ........................................................... ........................................................... ........................................................... ........................................................... ........................................................... ...........................................................

20.03. 2020 r. temat: Zielone Wzgórze w czterech porach roku.
1. Namaluj Zielone Wzgórze w dowolnej porze roku w dowolnej technice na kartce A4 do 25.03. (środa) - prześlij zdjęcie. Jeżeli wrócimy do szkoły , urządzimy wystawę waszych prac. Połamania pędzla!