Ułatwienia dostępu

  Moi drodzy!
  Powoli kończy nam się Wielki Post... Ostatnie jego dni nazywamy Triduum Paschalnym.
Wielki Czwartek to dzień, w którym Pan Jezus ze swoimi uczniami spożył Ostatnią Wieczerzę. Jest to dzień ustanowienia sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Zachęcam Was do tego, byście przypomnieli sobie dzień Waszej I Komunii Św. Pamiętacie, kiedy to było, jaka radość Wam wtedy towarzyszyła i ile osób z Wami tę radość dzieliło? Obejrzyjcie zdjęcia i powspominajcie! Pomyślcie też o kapłanach, którzy towarzyszyli Wam przez tyle lat w czasie sakramentów, Mszy Św., katechez, wizyt kolędowych...
Wielki Piątek to dzień męki i śmierci Jezusa. Gdyby było to możliwe, wielu z Was wzięłoby udział w piątkowych Drogach Krzyżowych. Ze względu na sytuację w kraju, nie możemy uczestniczyć w tych nabożeństwach. Zapraszam Was zatem na Drogę Krzyżową malowaną piaskiem tutaj:
  W tym tygodniu pozdrawiam Was razem ze Św. Pawłem: "Czuwajcie, trwajcie mocno w  wierze, bądźcie mężni i umacniajcie się! Wszystkie wasze sprawy niech się dokonują w miłości!" (1Kor 15,13-14)
A. Boruch