Ułatwienia dostępu

Witam w kolejnym tygodniu naszych spotkań przez komputer. Zadania na ten tydzień:  wykonaj dwie próby z Indeksu Zuchory: gibkość i siłę mięśni brzucha. Przed ćwiczeniami wykonaj koniecznie rozgrzewkę.  Gibkość- postawa wyjściowa: nogi złączone, proste w kolanach: 1pkt -dotknięcie palcami do kostek nóg; 2 pkt- dotknięcie palcami rąk do palców nóg, 3 pkt- dotknięcie najdłuższymi palcami do podłoża; 4pkt- dotknięcie wszystkimi palcami podłoża; 5 pkt- położenie całych dłoni na podłożu; 6 pkt- dotknięcie głową do kolan  Siła mięśni brzucha- w leżeniu tyłem czyli na plecach, unieś obie nogi
proste w kolanach ok. 30-40 cm nad ziemię i wykonuj nożyce poziome: 1 pkt- 10 sekund; 2pkt- 30 sek. 3 pkt- 1 minuta; 4 pkt- 1,30 sekund; 5pkt- 2 minuty; 6 pkt- 3 minuty.  Zadanie wykonaj w obecności mamy lub taty. Wyniki proszę o przesłanie do piątku do godziny 16.00. Pozdrawiam serdecznie, trzymajcie się do zobaczenia.