Ułatwienia dostępu

  Witam Was drogie dziewczęta.

  Ten tydzień będzie niestety trochę trudniejszy, wymagający więcej wysiłku. Musimy przygotować się do zaliczenia WYTRZYMAŁOŚCI z Indeksu Zuchory, które ma nastąpić w PONIEDZIAŁEK 04.MAJA. Dlatego też: w poniedziałek, wtorek i środę- macie za zadanie pobiegać, potruchtać przez 3-4 minuty; w czwartek i piątek- 5-6 minut; w sobotę i niedzielę już nie biegamy tylko rozciągamy się i stosujemy ćwiczenia ogólnorozwojowe znane Wam z rozgrzewki. W PONIEDZIAŁEK- ZALICZAMY- na 6 pkt- 18 minut; na 5 pkt. - 15 minut; na 4 pkt. 12 minut; na 3 pkt. - 9 minut ; na 2 pkt.- 6 minut na 1 pkt.- 3 minuty. Pamiętajcie również, iż jest to bieg ciągły, każde zatrzymanie powoduje przerwanie zaliczenia. Czas niech zmierzą Wam wasi rodzice.  W każdym dniu należy zrobić rozgrzewkę. Zadania wykonujcie np. w swoim pokoju przy uchylonym oknie lub na balkonie(osoby mieszkające w bloku) lub przed własnym domem na swoim podwórku. Informację o zaliczeniu proszę mi przesłać w poniedziałek do godziny 18.00.

Pozdrawiam serdecznie, do szybkiego zobaczenia

p. Leszek