Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/22 wynosi: 1 dziecko – 40 zł, 2 dziecko – 35 zł, 3 i kolejne – 30 zł. Składki na RR można wpłacać u wychowawcy klasy lub na konto: Bank Spółdzielczy w Suwałkach, 52 9359 0002 0092 1047 2001 0103, odbiorca: ZSS w Lipsku, ul Szkolna 1. W tytule wpisujemy imię i nazwisko dziecka, klasa.

  23.06.2021r. 6 latki z grupy Motylki pożegnały się z przedszkolem i wszystkimi pracownikami tańcząc Poloneza, recytując wiersze i śpiewając piosenki,.  

  Był to wyjątkowy występ, gdyż wywołał radość, uśmiech, zadumę, wzruszenie i łzy zarówno u wychowawczyni, dzieci i rodziców. Kolejna wyjątkowa GRUPA, wyjątkowe DZIECI i wyjątkowi RODZICE - ŻAL się rozstawać tylko tak powiemy: ale tak to się dzieje, że małe istotki zdobywają kolejne etapy życia.

  Nasze starszaki dużo się nauczyły w przedszkolu, zdobyły wiele  wiadomości, sprawności i umiejętności, a przede wszystkim zrobiły wielki krok ku SAMODZIELNOŚCI. Na zakończenie tej wzruszającej uroczystości pożegnania starszaków odbyło się wręczenie przez wychowawczynię, dzieciom dyplomów ukończenia przedszkola oraz upominków książkowych. Z rąk p. dyrektor wyjątkowo aktywni rodzice otrzymali podziękowania za 2- letnią współpracę na rzecz całej placówki oraz naszej grupy. Uroczystość zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem przygotowanym dzieciom przez  rodziców.

  W imieniu p. dyrektor, nauczycieli oraz wszystkich pracowników przedszkola składamy najlepsze życzenia NASZYM KOCHANYM DZIECIAKOM oraz ich RODZICOM; przede wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji, samych szóstek i piątek i tego, by każdy spędzony dzień w szkole był dla was wspaniałą przygodą. Pamiętajcie o przedszkolu, wspominajcie i odwiedzajcie nas. Samych sukcesów.