Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/22 wynosi: 1 dziecko – 40 zł, 2 dziecko – 35 zł, 3 i kolejne – 30 zł. Składki na RR można wpłacać u wychowawcy klasy lub na konto: Bank Spółdzielczy w Suwałkach, 52 9359 0002 0092 1047 2001 0103, odbiorca: ZSS w Lipsku, ul Szkolna 1. W tytule wpisujemy imię i nazwisko dziecka, klasa.

  7 grudnia we wczesnych godzinach porannych razem z drużyną ze Sztabina wyjechaliśmy na zbiórkę Chorągwi ph "Druh Kaczorowski - harcerz, patriota, autorytet" do Białegostoku. Nasze dwa patrole wzięły udział w grze pionu starszoharcerskiego. Jeden z patroli prowadzony przez dh. Kingę zajął I miejsce. Gratulujemy dziewczynom!

Po zjedzonym obiedzie i ogłoszonych wynikach szczęśliwi udaliśmy się na aulę wydziału Architektury Politechniki Białostockiej na galę podsumowującą głosowanie internautów w konkursie "Uskrzydleni 2019". Nasz druh Leszek był zgłoszony i nominowany w kategorii Instruktor - nauczyciel . Gratulujemy! Po zakończonej zbiórce Chorągwi późnym wieczorem udaliśmy się do domu. W drodze powrotnej czekała na niektóre druhny niespodzianka. W lesie złożyły swe przyrzeczenie harcerskie i otrzymały upragniony krzyż harcerski. Druhna Nikola, Roksana, Wiktoria, Weronika, Natalia i Oliwia nie skrywały swego wzruszenia i zaskoczenia. Gratulujemy!