Podsumowanie pracy kółek i organizacji

  We wtorek 25 czerwca 2013 r. na godzinie wychowawczej uczniowie gimnazjum zgromadzili się na szkolnym korytarzu, aby podsumować działalność kółek i organizacji działających w naszej szkole. Najpierw odbyło się uroczyste przekazanie władzy nowo wybranemu samorządowi szkolnemu. Była to naprawdę wzruszająca chwila – moment składania przysięgi przez nowych członków SU.
  W dalszej części apelu podsumowano działalność różnych organizacji oraz kół zainteresowań. Szczególne podziękowania złożono na ręce trzecioklasistów, którzy kończą naukę w naszej szkole. Idźcie w świat i godnie reprezentujcie naszą miejscowość, a wiedza zdobyta w tej szkole niech będzie użyteczna w waszym dalszym życiu.

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
2364494

Ogląda nas

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z gimnazjum Podsumowanie pracy kółek i organizacji