Zakończenie roku przedszkolnego

  18.06 2019 roku grono 6-latków pożegnało się z przedszkolem, paniami, kolegami i beztroską zabawą. Starszaki żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu przez te lata spotkały. Panie dyrektor Barbara Aleksiejczyk i Teresa Sapieha wręczyły 6 - latkom pamiątkowe dyplomy ukończenia „Starszaków" oraz podziękowania rodzicom, którzy w ogromny sposób angażowali się w rozwój naszego przedszkola.

  Dzieci młodsze otrzymały dyplomy "Super Przedszkolaka"  na pamiątkę kolejnego roku spędzonego w murach przedszkola.
  Wszystkim rodzicom, zaproszonym gościom dziękujemy za przybycie i miłe słowa. Naszym wychowankom życzymy miłych wakacji i powodzenia w uczniowskich zmaganiach.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396142

Ogląda nas

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.