Ułatwienia dostępu

Konkursy

  14 listopada 2022 r. w MDK w Augustowie odbył się konkurs „Agnieszka Osiecka w poezji i piosence”. Naszą szkołę w kategorii śpiew reprezentowały 2 uczennice: Julia Wnukowska i Zuzanna Wróbel. Dziewczyny, jak zawsze, zaśpiewały rewelacyjnie, zdobywając uznanie publiczności, jury i opiekunów.

UWAGA! UWAGA! UWAGA! Termin przynoszenia prac w konkursie "STOP PRZEMOCY" zostaje przedłużony do 25 listopada br. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Załączniki:

 

  W związku z obchodzonym 2 października Międzynarodowym Dniem Bez Przemocy* Zespół Interdyscyplinarny działający przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lipsku we współpracy z Miejsko – Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lipsku ogłasza III edycję konkursu plastycznego dla dzieci pt.: „STOP przemocy”.

  Wzorem lat ubiegłych w ZSS w Lipsku odbył się konkurs ortograficzny Mistrz Ortografii. W zmaganiach ortograficznych wzięło udział 15 uczniów z klas V-VI.

REGULAMIN  SZKOLNEGO  KONKURSU  GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "Słowa krzywdzą! Stop Hejtowi w sieci"

  II etap konkursu kaligraficznego „Piórem i pazurem” odbędzie się w naszej szkole w środę  23 lutego 2022 r. o godz. 8.00 w sali nr 28. Proszę wziąć ze sobą potrzebne przybory.