Sport

W dn. 07.05.2022r. w Augustowie odbyły się zawody lekkoatletyczne na szczeblu powiatowym. Z naszej szkoły wszyscy startujący uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki:

  W dniach 21 i 22 kwietnia rozegrane zostały zawody wojewódzkie w piłce ręcznej w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowane przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Obie nasze drużyny w wyniku losowania trafiły do grup, w których znalazły się drużyny:

  Śnieg, mróz i silny wiatr, taką pogodą przywitał nas sobotni poranek 02 kwietnia 2022 roku. Nie zraziło to jednak naszych dwunastu zawodniczek, które wystartowały w ½ Finału Wojewódzkiego ( Finał Grupy Północnej) w Drużynowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci.

  W dniu 27.03.2022 roku rozegrane zostały zawody powiatowe w biegach przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci.  Miejscem zmagań były trasy nad jeziorem Białym w Przewięzi koło Augustowa. Bardzo dobre wyniki zajęły startujące dziewczęta z naszej szkoły. Zawodniczki, które uplasowały się na miejscach I- III otrzymywały pamiątkowe dyplomy oraz medale, a z miejsc IV- VI  dyplomy.