Ułatwienia dostępu

  21.X.2021 r. w ramach realizacji programu profilaktycznego „Kubusiowi Przyjaciele Natury” grupa „Pszczółek” obchodziła Dzień Marchewki. Wszystkie 6-latki przyszły w pomarańczowych barwach, na głowach miały opaski z marchewkami, a dziewczynki nawet kolczyki i spinki.

  Dzieci bawiły się w różne zabawy „Gdzie schowała się marchewka?”, „Marchewka parzy”. Układały gigantyczną marchewkę na dywanie. Zabawy były przeplatane piosenkami ze śpiewem „Marchewkowe pole”, „Na marchewki urodziny”, przy których wesoło się bawiły. 6-latki wykonały też własnoręcznie marchewkowe chipsy o różnych kształtach oraz stemple, które wykorzystały do pracy plastycznej. Starszaki obejrzały też bajki: „Dzień marchewki” oraz „Kajtek sadzi marchewki”. Piły soki Kubusie oraz zajadały marchewkowe chipsy. Witaminkowy i zdrowy poczęstunek był pyszny.

  Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tego święta. To był dzień pełen wrażeń… Niech żyje Marchewka !