Ułatwienia dostępu

  To nie tajemnica, że przedszkolaki są - pluszaków - fanami, dzieci po prostu je uwielbiają. Misiaczki towarzyszą przy zasypianiu, są powiernikami najskrytszych myśli. Autorzy książek dla dzieci piszą o nich opowiadania, powieści i wiersze.

25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.
  Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenek o misiach, próbowały miodu, przysmaku Kubusia Puchatka. Brały udział w misiowych konkursach przygotowanych przez wychowawczynie.
  Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości..