Ułatwienia dostępu

MY SWOICH DZIADKÓW BARDZO KOCHAMY I O ICH ŚWIĘCIE  PAMIĘTAMY 

21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu – święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i ciepła.

Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla swoich wnucząt źródłem wszelkich pozytywnych emocji. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne i opowiadają o swoich przodkach.  Kiedy odbierają wnuki z przedszkola dostrzec można silne więzi łączące oba pokolenia.
 
Z okazji dnia Babci i Dziadka każda  grupa pod kierunkiem swojej wychowawczyni przygotowała krótką część artystyczną, którą w formie filmu dzieci będą mogły zaprezentować kochanym Babciom i Dziadkom, wręczając im własnoręcznie zrobione upominki.

    Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!