Ułatwienia dostępu

Towarzystwo Salezjańskie – Inspektoria (Prowincja) św. Stanisława Kostki w Warszawie zaprasza wszystkich rodziców i opiekunów, którzy chcą podnieść swoje kompetencje wychowawcze na IX cykl bezpłatnych weekendowych warsztatów, które odbędą się 15-16 czerwca w Różanymstoku, k. Dąbrowy Białostockiej.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, którzy doświadczają problemów wychowawczych, odczuwają zaburzone relacje lub potrzebują pomocy i wsparcia w budowaniu więzi. Program warsztatów został opracowany przez specjalistki pracujące od lat na rzecz dobra dzieci i wspierania rodzin. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli skorzystać również z bezpłatnych konsultacji z psychologiem, psychologiem dziecięcym i prawnikiem.

Organizator pokrywa koszty*:

  • zakwaterowania,
  • wyżywienia,
  • materiałów szkoleniowych,
  • szkolenia,
  • certyfikatów.

*Dojazd uczestników odbywa się we własnym zakresie.

Na warsztaty można się zgłosić poprzez formularz on-line: https://wolontariat.salezjanie.waw.pl/warsztaty-dla-rodzicow/ lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.