Ułatwienia dostępu

  6 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci p. Urszulą Sieńkowską - Cioch. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy II a i III a.

Uczniowie poznali drogę książki od autora do czytelnika, zapoznali się z bohaterami książki "Przygody jeża Szymona", poszerzyli swoją wiedzę w zakresie przyrodniczym- wspólnie rozwiązywali krzyżówkę o życiu jeży, a następnie tworzyli ilustrację do, których wymyślali historyjkę. Jednak największą frajdą okazał się wywiad z pisarką. W  zajęciach uczestniczyła również harcerka Julka z klasy 7a zdobywająca stopień pionierki oraz wolontariuszka Martyna- aktywnie działająca na rzecz biblioteki szkolnej.   Spotkanie zorganizowano w ramach Programu Grantowego "Moje miejsce na Ziemi" finansowanego przez Fundację Orlen. Organizatorem spotkania jest Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Augustowie.