Ułatwienia dostępu

  17 listopada 2023r. zakończyliśmy zbiórkę prezentów dla podopiecznych Stowarzyszenia Dzielnych i Walecznych.

Zbiórka odbyła się w Samorządowym Przedszkolu w Lipsku oraz w 6 Lipskiej Drużynie Harcerskiej Służby Granicznej „Żubry”. Zebrane rzeczy zostały spakowane przez harcerzy oraz wysłane do Stowarzyszenia. Następnie zostaną przekazane dzieciom z chorobami nowotworowymi oraz domów dziecka. A oto kilka słów, które otrzymaliśmy od Stowarzyszenia: „Z całego serca dziękujemy grupie Motylki, Biedronki, Pszczółki oraz Świerszczyki z Samorządowego Przedszkola w Lipsku oraz harcerzom, instruktorom z 6 Lipskiej Drużyny Harcerskiej Służby Granicznej "Żubry".
My również serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję! Pamiętajmy Dobro Wraca.

Koordynator przedsięwzięcia Bożena Zaniewska