Ułatwienia dostępu

  Konkurs grafiki komputerowej ,,Słowa krzywdzą! Stop hejtowi w sieci” dobiegł końca. Tematyka i cel konkursu były niezwykle istotne, gdyż w dobie tak ogromnej popularyzacji informatycznej, dochodzi do niewłaściwych zachowań w sieci. Hejt to stosunkowo nowe zjawisko, ale na pewno negatywne.

Pojawiają się obraźliwe komentarze, które powodują obniżenie samooceny osoby hejtowanej. Siła hejtu, szybkość rozprzestrzeniania się i jego skala,  wynika z możliwości bycia anonimowym. Hejterzy muszą mieć świadomość prawnej karalności takiego czynu. Szkolny konkurs promował bezpieczne i kulturalne korzystanie z internetu.

Zwycięzcą konkursu został – Eryk Gładczuk kl. VIII b

Za udział w konkursie nagrody otrzymują: Jakub Krzywosz kl. VII a i Szymon Masiejczyk kl. VIII a. Gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie.

                                              

                                                                                                                     Zespół wychowawczo – profilaktyczny ZSS w Lipsku