Ułatwienia dostępu

  W dniach 21 i 22 kwietnia rozegrane zostały zawody wojewódzkie w piłce ręcznej w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowane przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Obie nasze drużyny w wyniku losowania trafiły do grup, w których znalazły się drużyny:

  • SP 50 w Białymstoku
  • SP w Turośni Kościelnej
  • SP w Sokołach
  • SP w Lipsku

Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Zarówno reprezentacja dziewcząt młodszych jak i starszych poniosły po dwie porażki oraz odniosły jedno zwycięstwo. Przegrały swoje spotkania z Białymstokiem i Turośnią Kościelną , a wygrały z Sokołami. W końcowej klasyfikacji zawodów wojewódzkich drużyny zajęły bardzo dobre V- VI miejsca. Trenerem obu drużyn jest pan Leszek Zaniewski. W zawodach naszą szkołę reprezentowały:

  • Igrzyska Dzieci - Dadura Antonina, Buraczyk Julia, Wnukowska Julia, Skokowska Weronika, Matuszewska Marlena, Chomiczewska Weronika, Krawczuk Martyna, Wasilewska Klara, Paszko Emilia.
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Bagieńska Aleksandra, Godlewska Patrycja, Danilczyk Oliwia, Żywna Natalia, Skokowska Kinga, Wasilewska Wiktoria, Buraczyk Weronika, Bułak Oliwia, Skokowska Magdalena.

GRATULACJE! DZIĘKUJEMY ZA GODNE REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY NA ARENACH SPORTOWYCH.