Ułatwienia dostępu

  7 czerwca na stadionie w Białymstoku odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Igrzysk Dzieci. Był to ostatni etap zawodów czyli Finał Wojewódzki. Nasi sportowcy w tym roku zadziwiali do tej pory wszystkich wspaniałymi wynikami. Nie mogło być inaczej i teraz.

O to wyniki:

  1. Piotr Żywna - I miejsce w biegu na 60 m oraz w skoku w dal. Trenerem jest p. Zbigniew Krzywicki.
  2. Marlena Matuszewska- I miejsce w biegu na 200 m
  3. Julia Wnukowska - II miejsce w skoku w dal

Trenerem dziewcząt jest p. Leszek Zaniewski.

W zawodach wystartowała również nasza sztafeta 4x 60m(Martyna Krawczuk, Julia Wnukowska, Maria Rokita, Marlena Matuszewska) oraz Marlena Matuszewska w biegu na 60 m nie uzyskując jednak medalowych miejsc. GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA DOSTARCZONE EMOCJE.