Dzień Dziecka w Przedszkolu

  Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków 4 czerwca 2018.
Dzień obfitował w liczne atrakcje: malowanie twarzy, zagadki, konkursy, rzucanie do celu, zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, zumba, eksperymenty, bańki. Wszystkie te atrakcje zorganizowały mamy naszych przedszkolaków, za co, ogromnie im dziękujemy.
  Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2314852

Ogląda nas

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.