„Pszczółki” w klasie I

  Dnia 10.06.2019 r. grupa „Pszczółek” zawitała do Szkoły Podstawowej do klasy I a, której wychowawczynią jest pani Beata Krzywicka. Sześciolatki zapoznały się z wyglądem klasy, potrzebnymi przyborami, uczestniczyły też w lekcji. Otrzymały od pani Beatki „czarodziejskie” ołówki do pisania.

Po raz pierwszy siedziały w ławkach i poczuły się jak prawdziwi uczniowie. Chętnie rozwiązywały różne zadania. Wspólnie też zatańczyły przy piosence z kolegami z klasy I . Starszaki na pożegnanie wręczyły im samodzielnie wykonane zakładki do książek. „Pszczółki” obejrzały również inne pomieszczenia w szkole. Szczęśliwe i podekscytowane wróciły do przedszkola.
  Dziękujemy bardzo pani Beatce i jej uczniom za miłe i serdeczne przyjęcie w szkole.                           
  Do zobaczenia po wakacjach!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2364719

Ogląda nas

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.