„SZKOLNY DZIEŃ PRZECIW PRZEMOCY I AGRESJI"

  12 grudnia uczniowie kl. I – VI uczestniczyli w apelu profilaktycznym, gdzie obejrzeli przedstawienie pt. „W przyjaźni tkwi siła" przygotowane przez uczniów kl. V pod kierunkiem p. Małgorzaty Danilczyk i p. Joanny Klepackiej. Głównym przesłaniem spektaklu było zwrócenie uwagi na potrzebę bezpieczeństwa oraz szkodliwości zachowań agresywnych, rozwijanie zdolności empatycznych, poczucia własnej wartości.
  W drugiej części apelu wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody laureatom konkursów:

  • „Rodzina – mój największy skarb";
  • „Najpiękniejsza kartka na Dzień Życzliwości";
  • „Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych".

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
2412516

Ogląda nas

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Profilaktyka „SZKOLNY DZIEŃ PRZECIW PRZEMOCY I AGRESJI"