Ułatwienia dostępu

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.”

  6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. Pomimo braku białego puchu Mikołaj , jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki. Święty Mikołaj obdarował wszystkich prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.
Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

  Przedszkolaki i wychowawczynie dziękują Samorządowi Uczniowskiemu z SP. Dzięki ich zaangażowaniu, w przedszkolu zjawił się Mikołaj i Śnieżynki. Uczniowie niezwykle weseli, rozmowni, chętni do tańca i wspólnej zabawy sprawili, że ten dzień był wyjątkowy.