Ułatwienia dostępu

  Tegoroczne hasło akcji – „Światło Nadziei” – da nam wszystkim nadzieję na zmiany na lepsze oraz wiarę w to, że warto pełnić służbę.

  W dniach 9 – 12 grudnia 2021r. nasi harcerze wyjechali z przedstawicielami innych drużyn Chorągwi Białostockiej po Betlejemski Płomień do Zakopanego. Wyjazd był połączony ze zwiedzaniem stolicy polskich gór i jego okolic. Kulminacyjnym punktem podróży było odebranie przez delegację Chorągwi BŚP od słowackich skautów na przejściu granicznym na Łysej Polanie. Nasz   10 osobowy patrol uczestniczył we Msza święta z przekazaniem Światła Pokoju  12 grudnia (niedziela) w Archikatedrze Warszawskiej pw. św. Jana Chrzciciela Modlitwie przewodniczył i dokonał przekazania kard. Kazimierz Nycz. Na zakończenie wszyscy harcerze na Placu zamkowym utworzyli słowo „NADZIEJA” dzieląc się światłem z mieszkańcami Warszawy.