Ułatwienia dostępu

  Ostatnia zbiórka harcerska listopada(27.11) to prawdziwy „groch z kapustą”. W pierwszej części druhny Nikola, Marta, Weronika, Julia i Roksana zaliczały swoje zadania z prób harcerskich na stopnie. Harcerze podzieleni na trzy grupy grając w gry dowiedzieli się mnóstwo ważnych informacji o skautingu oraz o naszym Lipsku. Kostki do gry pokonywały kolejne metry, a pionki przeskakiwały z pola na pole.

  W drugiej zaś udaliśmy się na ”imieniny do Andrzeja”. Istne szaleństwo. Wspaniałe przebrania, gry i zabawy przygotowane i prowadzone przez kolejne zastępy wprowadziły wspaniały nastrój. Nie mogło zabraknąć oczywiście słodkiego poczęstunku, śpiewu i wyboru najlepszego przebrania.

  I w tak wspaniałej atmosferze przeleciało prawie trzy godziny naszej zbiórki. Wszystkim Czuwaj.