Wizyta świętego Mikołaja Przedszkolu

   Odwiedziny świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.
Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już po śniadaniu zawitał do naszego Przedszkola. Niektóre dzieci pierwszy raz witały Mikołaja w Przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Przedszkolaki dzielnie rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne.

  Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci. A prezenty były wspaniałe. Królowały zabawki, ale również książki, kredki  no i przede wszystkim słodycze.
   Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396214

Ogląda nas

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola Wizyta świętego Mikołaja Przedszkolu