PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ- DZIEWCZĘTA KL.VII I GIMNAZJUM

  • MIMO WAKACJI TRENOWAŁY I GRAŁY- Bardzo dobre występy piłkarek ręcznych naszego gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 zaowocowały powołaniami do kadry województwa podlaskiego. W drużynie znalazły się: Diana Danilczyk, Gabriela Czokało oraz Zuzanna Błaszczyk.
  • SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE- W sobotę 07 października w Przewięzi rozegrane zostały pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe. Były nimi sztafety przełajowe na poziomie Finału Grupy Północnej. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze dziewczęta klas gimnazjalnych i klasy VII. Po zaciętej walce zajęły V miejsce uzyskując awans na zawody wojewódzkie.
  • NIE MA MOCNYCH NA NASZE DZIEWCZĘTA- W sobotę 17.02.2018 r. w sali gimnastycznej SP nr 4 w Augustowie swoje zmagania rozpoczęły piłkarki ręczne, zajmując I miejsce i zdobywając tytuł MISTRZA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO.
  • Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt- W dniu 03.03.2018r. w Dąbrowie Białostockiej został rozegrany Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt kl.VII i gimnazjum. Nasza drużyna z trzema zwycięstwami i jedną porażką zajęła II miejsce premiowane awansem do Finału Wojewódzkiego.
  • FINAŁ WOJEWÓDZKI w piłce ręcznej dziewcząt- 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim nasze szczypiornistki rozegrały kolejny etap rozgrywek- Finał Wojewódzki. Dziewczęta ostatecznie sklasyfikowane zostały na V-VI miejscu w województwie.

Natalia Paszko – II miejsce w biegu na 300m
Beata Awramik – V miejsce w biegu na 1000m
Gabriela Czokało – VI miejsce w biegu na 1000m
Agnieszka Krysiuk – VII miejsce w biegu na 1000m

Sztafeta 4x100m – IV miejsce w składzie:

Dorota Prolejko, Natalia Paszko, Kinga Kasjan, Aleksandra Bułak

  • Finał Grupy Północnej w lekkiej atletyce- W dniu 16.05.2018r. w Suwałkach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce – Finał Grupy Północnej. Miejsca punktowane do klasyfikacji wojewódzkiej szkół zajęli również:

Diana Danilczyk – V miejsce w rzucie młotem
Patrycja Aleksiejczyk – VI miejsce w rzucie młotem
Natalia Paszko – X miejsce w biegu na 300m (większość dystansu przebiegła zmagając się z bólem z powodu skurczu)
Sztafeta 4x100m – X miejsce (w rezerwowym składzie z powodu nieobecności niektórych dziewcząt)

  • AWANS NA ZAWODY WOJEWÓSDZKIE- ADRIANA BORODZIUK W CHODZIE SPORTOWYM NA 3 KM
  • ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA - w sobotę 26.05.2018 roku na stadionie w Białymstoku Adriana Borodziuk zajęła I MIEJSCE na Gimnazjadzie w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w chodzie sportowym na 3 km, zdobywając tytuł MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO.

  SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ TYM DZIEWCZĘTOM, KTÓRE W TYM ROKU KOŃCZĄ NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE, A ZA ICH PRZYCZYNĄ MOGLIŚMY OSIĄGAĆ WSPANIAŁE SUKCESY.

SĄ NIMI: GABRIELA CZOKAŁO, ADRIANA BORODZIUK, DIANA DANILCZYK, WERONIKA DANILCZYK, DOROTA PROLEJKO, MAJA ŻUK, JESSICA BIAŁAS, DOMINIKA DADURA, KAROLINA MARGIELEWICZ, PATRYCJA BORODZIUK, KRAWCZUK KATARZYNA. DZIĘKUJEMY.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2412412

Ogląda nas

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ- DZIEWCZĘTA KL.VII I GIMNAZJUM