Ułatwienia dostępu

  Dnia 28 stycznia 2021 r. w gmachu naszej szkoły odbył się I Etap (szkolny) XV Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o Św. Maksymilianie.

  Etap szkolny polegał na rozwiązaniu testu wiedzy dotyczącego życia Św. Maksymiliana Marii Kolbego, a inspiracją do zdobycia wiedzy na ten temat służyła lektura pt. 47 lat życia autorstwa o. Władysława Kluza OCD.

  45 min – to czas na rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań (zamkniętych i otwartych). Nasi uczniowie poradzili sobie z testem dobrze i wykazali się dobrą znajomością osoby Św. Maksymiliana i zadaną lekturą.

Wyniki:

  • I miejsce – Paweł Zieziula – uczeń klasy VIII a
  • II miejsce – Emilia Buraczyk – uczennica klasy VIII a
  • III miejsce – Julia Hećman - uczennica klasy VIII a

Zwycięzcy Etapu Szkolnego reprezentować będą naszą szkołę w Etapie Diecezjalnym, który odbędzie się dnia 04 marca 2021 r.


    Ks. Przemysław Jermak – katecheta i przewodniczący komisji

    p. Teresa Sapieha – wicedyrektor i członek komisji